Війна та запобіжні заходи ЄСПЛ 2022
Всі миттєві заходи Євросуду прийняті щодо РФ через широкомаштабну воєнну кампанію проти України
ЄСПЛ застосував проти рф наступні тимчасові заходи відповідно до правила 39 регламенту:
- Утриматись від атак проти цивільного населення та цивільних об’єктів (житлові приміщення, автомобілі швидкої допомоги, інші цивільні об’єкти), ті що особливо охороняються (школи та лікарні).
- Негайно забезпечити безпеку медичних закладів, особового складу та автомобілів швидкої допомоги на території нападу російських військ. Європейський суд з прав людини отримав багато скарг від шукачів притулків, людей, які побоюючись за своє життя через триваючю стрілянину, які не мають їжі, медичної допомоги, води, санітарії, електроенергії та інших подібних послуг, які необхідні для виживання, людей, які потребують гуманітарної допомоги та безпечної евакуація.
- Негайно забезпечити безперешкодний доступ цивільного населення до безпечних шляхів евакуації, медичної допомоги, продовольства та інших предметів першої необхідності, швидкий і безперешкодний прохід гуманітарної допомоги та рух гуманітарних працівників. Україна додатково вимагала - Заборонити використання забороненої, хімічної , біологічної зброї та невибіркової зброї, припинити застосування зброї проти цивільного населення.
- Не вживати жодних кроків шляхом подальшої атаки, припинення подачі електроенергії чи іншим чином здатних підірвати безпеку ядерних об’єктів в Україні, а також захищати основні права всього персоналу, який зараз утримується на таких об’єктах.
- Припинити будь-які операції російських сил або агентів, спрямованих на вбивство (або викрадення чи зникнення) цивільного керівництва України та інших громадян України викрадених російськими агентами.
- Забезпечити безперешкодний доступ цивільного населення до безпечних шляхів евакуації, затверджених Урядом України, охорони здоров’я, продуктів харчування та інших предметів першої необхідності.
- Забезпечити швидкий і безперешкодний прохід гуманітарної допомоги та переміщення гуманітарних працівників (зазначені шляхи евакуації повинні дозволити цивільному населенню шукати притулок у безпечних місцях в межах України або в безпечних третіх країнах, за винятком Російської Федерації та Білорусі.
Суд посилаючись на попередні заходи вирішив, що вони охоплюють всі, про які я розповів у відео, включаючи безпечні коридори для цивільних та заборону використання не конвенційної зброї 17 березня ЄСПЛ припинив розгляд всіх справ проти рф через її виключення з Ради Європи. Наприкінці березня суд повідомив, що прийматиме скарги проти рф до 16 вересня 2022 року.
- Стамбул 2.0 Василь Мокан 17:37
- Як NIS2 змінить правила гри для енерготрейдерів: кібербезпека як нова реальність Ростислав Никітенко 14:03
- Післявоєнна відбудова: вікна можливостей і як ними скористатися Дмитро Соболєв 12:54
- Реальні потреби та гранти: Як краще адаптувати допомогу до змін Юлія Конотопцева 12:13
- Розлучення без згоди іншого з подружжя: коли це можливо? Альона Пагер 08:50
- Лідерство розгортання: коли стратегія виходить за межі кабінету Жанна Кудрицька вчора о 19:06
- Як навчитися ухвалювати рішення на перемовинах? Розглядаємо на прикладі покеру Владислав Пʼявка вчора о 14:57
- Встигнути до штормів: чи готові інвестори до українських податкових гірок? Сергій Дзіс вчора о 10:40
- Від парової тяги до цифрової етики: як змінювалось людство й корпоративна безпека Ігор Шевцов вчора о 08:54
- "Справедливість" судді Канигіної Лариса Гольник 12.05.2025 18:43
- Нові правила для енергонакопичувачів: як зміняться контракти через кіберризики з 2025 Ростислав Никітенко 12.05.2025 15:01
- Як довести вину стоматолога у суді: практика відшкодування шкоди за неякісне лікування Артур Кір’яков 12.05.2025 13:59
- Форензик як інструмент захисту, діагностики та зростання бізнесу в умовах ризиків Артем Ковбель 12.05.2025 03:29
- Вбивчі цифри: як звички й випадки скорочують життя Христина Кухарук 11.05.2025 13:54
- Відповідальна особа з питань захисту персональних даних: новий гравець у структурі бізнесу Анастасія Полтавцева 10.05.2025 14:43
-
Угорщина готується до війни? Що стоїть за "шпигунами Орбана" на Закарпатті
45668
-
"ЗСУ знищили російську армію. Путін будував її 10 років", – генерал армії США Дуґлас Лют
23269
-
На стамбульській розтяжці – як Путін нарешті змушений зіткнутися з реальністю
Думка 16540
-
Держава і бізнес: партнерство краще за протистояння
Думка 11057
-
Стамбульські перемовини не принесуть результату. Ось чому
Думка 10225