Розширення можливостей жінок-лідерок: Як коучинг розблоковує потенціал багатозадачних мам
Збереження балансу між лідерством у сучасному бізнес-середовищі та роллю мами — завдання не для слабких, тому коучинг є одним із інструментів, який сприяє досягненню цього балансу.
У сучасному динамічному бізнес-середовищі жінки продовжують підніматися на керівні посади в різних галузях, долаючи при цьому різні перешкоди та кидаючи виклик традиційним нормам. Проте багато жінок-лідерок намагаються впоратися з унікальним і складним балансуванням - складним танцем між тим, щоб вести свої організації / команди до успіху і водночас виконувати роль мами своїх принцес і принців. Шлях до того, щоб стати сильною лідеркою і турботливою мамою, є надзвичайним викликом, але він стає все більш досяжним завдяки трансформаційній силі коучингу і тій підтримці, яку ми, жінки, отримуємо.
Як мама двох принцес і жінка-лідерка, я свого часу часто стикалася з постійним дефіцитом часу, відчуттям провини та тягаря суспільних очікувань. І без відповідної підтримки з боку свого по духу коуча і власної сили волі до дії, щоб таку мені потрібну трансформацію пройти, ці всі виклики, напевно, досі мені здавалися б нездоланними. Напевно, я би досі шукала 25ту годину в добі протягом 8го дня тижня, відчувала себе пригніченою від подвійної ролі (чи-то потрійної ролі… в цілому можна продовжувати.. до n ролі , де n - прямує до безкінечності), провину за свою кар'єру і за неможливість бути більше часу з дівчатами...
Але коучинг дав мені ресурсну підтримку та розширення можливостей, він непомітно, але потужно змінював те, як я, жінка-лідерка, почала орієнтуватись у своєму особистому та професійному житті. Коучинг створював для мене безпечний простір, де я могла досліджувати свої виклики, розвивати самосвідомість та створювати стратегії для досягнення успіху. В усіх і саме в тих сферах, які були важливі саме для мене.
Вже зараз дивлячись на весь цей трансформаційний шлях, що я пройшла, я радо посміхаюся і тепер вже сама в іншій ролі, як коуч, ділюся досвідом і підтримкою з іншими.
Що жінка-лідерка може отримати від коучингу?
(1) Покращений тайм-менеджмент: Коучинг дає жінкам-лідерам навички оптимізувати свій час, зосереджуючись на високоефективних видах діяльності та ефективно делегуючи повноваження. Наприклад, Олександра-1, новопризначена керівниця відділу, підвищила свою ефективність на 30% після коучингових сесій, що дозволило їй проводити більше часу зі своєю сім'єю.
(2) Покращена інтеграція між роботою та особистим життям: Коучинг сприяє інтеграції між роботою та особистим життям, заохочуючи жінок встановлювати межі та надавати пріоритет турботі про себе. Олександра-2, генеральний директор компанії, навчилася встановлювати "неробочі" зони під час сімейного відпочинку, що призвело до зміцнення сімейних зв'язків та покращення психічного благополуччя. Раніше Олександра-2 працювала майже 24/7.
(3) Зменшення стресу: Завдяки коучингу жінки-лідери отримують інструменти для управління стресом і збереження життєстійкості. Олександра-3, делівері менеджерка в ІТ, відкрила для себе техніки усвідомленості, які допомогли їй залишатися спокійною в моменти високого тиску, що принесло користь як в роботі, так і в сімейному житті.
У світі, де жінки все частіше обіймають керівні посади, одночасно піклуючись про свої сім'ї, коучинг стає незамінним інструментом для розкриття їхнього потенціалу. Ми, коучі, продовжуємо розширювати можливості жінок-лідерок, в той час, коли коучинг слугує маяком підтримки, спрямовуючи їх до безумовного успіху у складному поєдинку багатозадачності, лідерства та материнства.
- Строк нарахування 3 % річних від суми позики Євген Морозов 09:52
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов вчора о 13:02
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак вчора о 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко вчора о 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін 21.11.2024 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз 21.11.2024 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов 21.11.2024 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов 20.11.2024 15:59
- Кремль тисне на рубильник Євген Магда 20.11.2024 15:55
- Судова реформа в контексті вимог ЄС: очищення від суддів-корупціонерів Світлана Приймак 20.11.2024 13:47
- Як автоматизувати процеси в бізнесі для швидкого зростання Даніелла Шихабутдінова 20.11.2024 13:20
- COP29 та План Перемоги. Як нашу стратегію зробити глобальною? Ксенія Оринчак 20.11.2024 11:17
- Ухвала про відмову у прийнятті зустрічного позову підлягає апеляційному оскарженню Євген Морозов 20.11.2024 10:35
- Репарації після Другої світової, як передбачення майбутнього: компенсації постраждалим Дмитро Зенкін 20.11.2024 00:50
-
Що вигідно банку – невигідно клієнту. Які наслідки відмови Monobank від Mastercard
Фінанси 22042
-
"Ситуація критична". У Кривому Розі 110 000 жителів залишаються без опалення
Бізнес 21289
-
Мінекономіки пояснило, як отримати 1000 грн єПідтримки, і порадило задонатити їх на ЗСУ
Фінанси 8480
-
Курс євро впав на 47 копійок: Який курс долара НБУ зафіксував на понеділок
Фінанси 8097
-
Як тренування в спортзалі можуть нашкодити: помилки початківців
Життя 7722