Соціальна справедливість по-королевські
Ось призначили нового міністра соціальної політики пані Королевську і в країні запахло соціальною справедливістю.
Нова мітла по новому мете, таке є відоме прислів’я, яке стало таким популярним за наших часів.
Ось призначили нового міністра соціальної політики пані Королевську і в країні запахло соціальною справедливістю.
Політичний популізм прямим щляхом перейшов в полулізм соціальний і теперь, ми в очікуванні соціального раю, обіцяного пані Королевською і скоро будемо жити в надзвичайно соціально справедливій країні!
А що до цього? Ось і виходить, що до цього у нас не було ніякої соціальної справедливості.За ініціативи Міністерства соціальної політики України було започатковано проведення Тижня соціальної справедливості в Україні.
Час для справедливості настав в Будинку Федерації профспілок України, де нещодавно пройшла МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Соціальна справедливість: гідна праця та соціальний захист» при матеріальній підтримці регіонального Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусії.Коли на все це подивитися з боку, то в цьому не вбачається нічого поганого, адже привчати людей до соціальної справедливості треба з дитинства та запроваджувати все аби людина впродовж життя відчувала себе соціально захищеною та жила в умовах соціальної справедливості.
Але про яку соціальну справедливість можна говорити, коли такий чемний захід, та ще й при підтримці такого поважного фонду проводиться в Будинку ФПУ, де розташована найбільш соціально не справедлива профспілкова організація, яка є місцем корумпованих чиновників, де розкрадают профспілкове майно, яка є оплотом недемократичних профспілкових відносин та методів. Серед запрошених було багато поважних людей, навіть представника з Незалежних профспілок Росії запросили, але там не знайшлося місця для незалежних профспілок України, аби ні в кого не виникло підозри того, що в країні немає соціальної справедливості.
Усі сторони соціального діалогу: і Влада, і ФПУ, і Організації роботодавців разом забажали аби така їх соціальна справедливість видалась для участників Конференції реальною соціальною справедливістю.
Але громадскість знає, саме за активного сприяння ФПУ збиралися прийняти рабський Трудовий кодекс, саме з участі ФПУ прийнято Закон про соціальний діалог, який ущемлює права незалежних профспілок, саме за участі ФПУ схвалені нові умови Генеральної угоди, що дають можливіть владі піднімати тарифи і ціни, снижувати заробітну плату, саме за сприяння ФПУ в країні існує заборгованість з виплат заробтіної плати, саме за її участі представників ФПУ в Правліннях фондів соціального страхування відбувається зловживання та не цільові використання громадських коштів...
Про яку соціальну справедливість організації можна говорити, коли чисельність членства в профспілках ФПУ катастрофічно падає, з колишніх 24 млн. членів, їх на сьогодні ледь нараховується 8 млн. В той же час ігноруються усі демократичні прояви незалежних профспілок, робиться все, аби законсервувати будь-який плюрализм в думках та рішеннях інших профспілок. Таким є реальний соціальний діалог, який, нажаль, підтриманий і новим міністром соціальної політики.
Ось і виходить, приходить новий міністр, як це було колись і з паном Тігіпко, а нічого не змінюється в позитивному напрямку. Гірше те, що такі дії фінансуються таким поважним фондом, яким є Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусії.
Так що міністри приходять і уходять, а соціальне справедливе суспільство будується лише на папері, а реалізується лише в проїданні коштів закордонних фондів чи їх грантів без очікування будь-яких позитивних змін в суспільстві. Вже довгий час суспільство живе саме по собі зі своїми проблемами, а влада та ФПУ - в іншому, представники яких, часто їздять за досвідом за кордон та, виходить, лише заради власної вигоди та власних корпоративних досягнень.
Ось така вона у нас соціально не справедлива соціальна справедливість.
- Психосоціальні ризики: прихована загроза безпеці праці, яку не варто ігнорувати Валентин Митлошук 15:51
- Війна і молодь України: виклики, нові цінності та перспективи розвитку після війни Захарій Ткачук 13:32
- Що робити зі скасуванням торгівельного безвізу для України Юрій Щуклін 13:22
- Суд не вправі оцнювати ухвали НСРД Андрій Хомич 11:39
- 8 звичок бідних людей, які заважають розбагатіти Олександр Висоцький 11:23
- Кому дадут отсрочку: новые правила для многодетных отцов и не только Віра Тарасенко вчора о 23:41
- Gaming в Онтаріо, або як Операторам успішно отримати ліцензію Ольга Ярмолюк вчора о 17:48
- Аудити безпеки в громадах: інноваційна методика для громад Галина Скіпальська вчора о 14:22
- Що приховала влада у державному бюджеті 2024 року? Любов Шпак вчора о 13:05
- "Гостомельська пастка" для місцевого самоврядування Володимир Горковенко вчора о 10:25
- Топ 5 податкових порушень у 2025 році Сергій Пагер вчора о 08:57
- Як почути майбутнє? Молодь, офлайн-спілкування і роль дорослих Олексій Сагайдак 19.05.2025 15:49
- Секс під час війни: про що мовчать, але переживають тисячі Юлія Буневич 19.05.2025 14:04
- Крутити корупційні схеми на загиблих – це за межею моралі Володимир Горковенко 19.05.2025 10:13
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ Христина Кухарук 18.05.2025 17:58
-
Андрій Портнов: історія, що починалась в кримінальному Луганську, а закінчилась у Мадриді
42124
-
Зумери поступово відмовляються від навички, яка супроводжувала людство протягом 5500 років
Життя 17702
-
Новий формат переговорів. Про що Трамп дві години говорив з Путіним
9984
-
Зеленський-2025 проти зразка 2019 року. Як шість років та війна змінили президента України
6525
-
Політичний покер. Як CША програють підготовку до війни з Китаєм, а Путін цим користується
4607