Тест системи електронного вступу
Цього року ДП "Інфоресурс" надає можливість усім зацікавленим протестувати систему електронного вступу.
Наближається #Вступ2018. Переважна кількість заяв на участь у конкурсному відборі подаватиметься вступниками до закладів вищої освіти в електронній формі через особисті кабінети.
Цього року Міністерство освіти і науки України і ДП "Інфоресурс" надають можливість усім зацікавленим протестувати систему електронного вступу. Це дасть змогу вступникам потренуватись і пересвідчитись у роботі системи перед офіційною подачею документів.
Отже, тестування буде проводитись 25 і 26 червня з 15 до 16 години. В цей період часу кожен може зареєструвати тестовий електронний кабінет.

Що потрібно зробити?
Перейти на сайт http://ez.osvitavsim.org.ua/
На головній сторінці сайту перейти за посиланням (натиснути): «ГЕНЕРАЦІЯ даних для ТЕСТУВАННЯ реєстрації електронного кабінету вступника та подання заяв»
На сторінці генерації даних ознайомитись та виконувати покрокову інструкцію.
Звертаю увагу на те, що тестові електронні кабінети будуть створюватись усіма бажаючими з використанням тестових (реально неіснуючих) даних (ПІБ, дані атестата про повну загальну середню освіту та сертифіката ЗНО), автоматично згенерованих системою на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua/ виключно на період тестування. По завершенні тестування використовувати тестові кабінети буде неможливо!
Якщо Ви маєте запитання щодо вступної кампанії – вже зараз пишіть їх на скриньку [email protected] або [email protected]. Запрошую всіх до тестування електронного кабінету вступника!
- Gaming в Онтаріо, або як Операторам успішно отримати ліцензію Ольга Ярмолюк 17:48
- Аудити безпеки в громадах: інноваційна методика для громад Галина Скіпальська 14:22
- Що приховала влада у державному бюджеті 2024 року? Любов Шпак 13:05
- "Гостомельська пастка" для місцевого самоврядування Володимир Горковенко 10:25
- Топ 5 податкових порушень у 2025 році Сергій Пагер 08:57
- Як почути майбутнє? Молодь, офлайн-спілкування і роль дорослих Олексій Сагайдак вчора о 15:49
- Секс під час війни: про що мовчать, але переживають тисячі Юлія Буневич вчора о 14:04
- Крутити корупційні схеми на загиблих – це за межею моралі Володимир Горковенко вчора о 10:13
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ Христина Кухарук 18.05.2025 17:58
- Вибір, як ключовий квант життя Алла Заднепровська 18.05.2025 13:44
- Пристань для Ocean-у Євген Магда 16.05.2025 18:32
- Регламентування та корпоративні політики для електронного документообігу Олександр Вернигора 16.05.2025 17:15
- Покроковий алгоритм бронювання військовозобов’язаних працівників Сергій Пагер 16.05.2025 12:23
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда 15.05.2025 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик 15.05.2025 18:26
-
Що змінило хід виборів у Румунії і який урок з них має винести Україна
Думка 10321
-
Новий формат переговорів. Про що Трамп дві години говорив з Путіним
9194
-
Зеленський-2025 проти зразка 2019 року. Як шість років та війна змінили президента України
4476
-
ЄС уперше ввів санкції проти Росії за застосування хімічної зброї в Україні
Бізнес 3815
-
Власник вареничних "Балувана Галя" знову судитиметься із мережею "Галя Балувана"
Бізнес 3662