Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
30.05.2009 19:14
Озброєні невідомі в масках захопили офіс Асоціації «Газові трейдери Ук
Група невідомих озброєних осіб в масках 29 травня захопили будівлю, де розташовані офіси адвокатського об’єднання «Національна правова палата» та асоціації «Газові Трейдери України», що знаходиться за адресою: вул. Бажова 9.
Озброєні невідомі в масках захопили офіс Асоціації «Газові трейдери України»Група невідомих озброєних осіб в масках 29 травня захопили будівлю, де розташовані офіси адвокатського об’єднання «Національна правова палата» та асоціації «Газові Трейдери України», що знаходиться за адресою: вул. Бажова 9.Як повідомив юрист адвокатського об’єднання Олександр Поставець, близько 12-ї години в будинок увірвались озброєні люди в формі співробітників податкової міліції, змусили адвокатів залишити будівлю, інших співробітників компаній силоміць утримували в будівлі, заблокували вхід та розпочали обшук приміщень. А близько шостої вечора під будинок прибув автомобіль «Швидкої допомоги». Як з’ясувалося, медики прибули аби надати допомогу голові Асоціації «Газові трейдери України» Роману Сторожеву. Президента Асоціації «Газові трейдери України» Романа Сторожева та ще двох працівників компаній госпіталізувала швидка допомога. «Як це виглядало – відкривається шафа, не розбираючись, чиї це документи, ставиться мішок і все це просто так вигрібається, без опису, без нічого», - сказав Поставець.За словами юриста, жодних посвідчень або документів, які б підтверджували право нападників на подібні дії пред’явлено не було. Співробітникам «Національної правової палати» та асоціації «Газові Трейдери України» заборонили користуватися мобільними телефонами та не відреагували на їх вимогу надати правову допомогу. Більш того, людина, яка назвала себе слідчим (документів, які б це підтверджували так само надано не було) наказала силоміць вивести адвокатів з будівлі.«Один із бійців податкової міліції викрутив мені руки і потихенечку вдвох мене вивели і залишили поза межами території», - розповів співрозмовник, зазначивши, що решті осіб покидати будівлю заборонили, не дозволяючи будь-кому телефонувати та розповідати про перебіг подій.Нападники відмовились надавати будь-які коментарі пресі та не допустили представників ЗМІ всередину приміщення. За словами представниці «Національної правової палати» Анни Гранкіної, компанія звернулась з приводу захоплення будинку до прокуратури Дніпровського району столиці, СБУ та Генеральної прокуратури. Втім реакції цих установ і досі чекають.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков вчора о 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов вчора о 12:09
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський 18.04.2025 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус 18.04.2025 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський 18.04.2025 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик 18.04.2025 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський 18.04.2025 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін 18.04.2025 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 18.04.2025 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов 17.04.2025 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко 17.04.2025 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька 17.04.2025 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський 17.04.2025 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян 17.04.2025 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер 17.04.2025 08:44
Топ за тиждень
Популярне
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13682
-
Угода про надра не визнаватиме допомогу США боргом України – Качка
Бізнес 8942
-
"Якщо заробляємо півтори гривні – щасливі" – власник мережі АЗС
Бізнес 7743
-
"Будуть змішувати, хто як може". Вміст спирту в бензині перевищуватиме 5% – власник АЗС
Бізнес 4394
-
Відмова США від участі в "мирному процесі" – це благословення
Думка 4177
Контакти
E-mail: [email protected]