Рік після інавгурації
Власне пресконференція президента Володимира Зеленського – це старт кампанії до місцевих виборів його політичної сили під приводом річниці інавгурації.
Пресконференцію президент провів для себе вдало і досяг цілей, які мав би поставити перед собою. Насамперед він вільно оперував фактами та цифрами, як людина компетентна у тих питаннях, про які говорить. Пресконференція на свіжому повітрі, президент відкритий і здається йому стало легше говорити про поточні проблеми. Єдине питання, яке роздратування Володимира Зеленського стосувалось «кумів та друзів президента». Очільник держави дійсно має серйозні кадрові проблеми. Тому. Питання по справі вбивства журналіста Шеремета стало найскладнішим для президента.
Президент розповів про те, що досі не виплачена у більшості областей платню медикам, які працюють із коронавірусними хворими ще за березень. Чомусь держава має докладати зусилля виплатити кошти, які перерахувала місцевим органам влади. Президент зарахував собі у залік будівництво доріг, з якою є проблеми із наповненням коштами фонд будівництва доріг. Як досягнення президент визначив програму доступних кредитів під 5-7-9%, яка задекларована, але за фактом не працює і ці кошти майже неможливо отримати. Президент обіцяє цього року, що кожен українець зможе отримати іпотеку під 10%, але це поки що план і президент визнає складність реалізації цієї програми через некеровану поведінку українських банків.
В той же час президент мляво говорив про подолання бідності в країні. ЮНІСЕФ вважає, що в Україні 6 млн людей опиняться поза межею бідності. Однак президент чомусь вважає, що ця міжнародна організація має зважати на українські економічні стандарти, а тому кількість бідних в країні значно менша, а уряд докладає максимальних зусиль в цьому напрямку. Звичайно президент мав би сконцентруватись на цьому питанні. Тим більше, що по завершенні карантину боротьба із бідністю та створення робочих місць буде темою, яка найбільше хвилюватиме українців.
Важливі питання, які торкнувся президент є ситуація на окупованих територіях. Насамперед президент визнав, що швидкого миру не буде. Однак, президент обмовився, що на неконтрольованих територіях надскладна ситуація із смертністю на коронавірус і він знає реальну статистику. Гадаю суспільству важливо знати реальну ситуацію на окупованому Донбасі. Але й Володимир Зеленський наголосив, що окуповані території отримують воду з України і не платять за неї. Думаю президент має розуміти, що кожен споживач комунальних послуг в Україні поставить собі питання чому він має платити, а окупована територія ні, але цю послугу отримує.
Дивно, але президент Зеленський під час пресконференції заявив, що народ обрав його як менше зло з того, що людям треба було робити вибір між ним та Петром Порошенком.
Але наступний рік Володимира Зеленського це ще більші проблеми ніж попередні. І вони мають назву економічна криза та місцеві вибори. Команді президента прийдеться докласти титанічних зусиль аби знайти рішення, які не вестимуть президента до відставки, а країну до прірви.
Президент Зеленський досі намагається шукати прості рішення складних питань. Іноді це спрацьовує, але найчастіше призводить до накопичення проблем, які могли б і не виникати. І як не дивно це і є найбільше досягнення президента.
- Один рік як межа: чому строк дії договору може зруйнувати правові відносини Світлана Приймак вчора о 20:06
- Закон – один для всіх! Але, це не точно Георгій Тука вчора о 17:17
- Поширеність ментальних розладів в Україні: що це означає для ринку праці? Ольга Малахова вчора о 13:48
- Актуальність застосування штучного інтелекту (ШІ) у сучасній юридичній практиці в Україні Олександр Крайз вчора о 10:12
- Халепа нізвідки? Сергій Пагер 10.04.2025 16:09
- Роботодавець не виплачує заробітну плату. Які строки звернення до суду працівником Альона Прасол 10.04.2025 10:42
- Рекодифікація КУпАП – крок від тоталітарного до демократичного суспільства Сергій Пєтков 10.04.2025 10:35
- Вікторія Спартц – президент України? Валерій Карпунцов 09.04.2025 14:16
- Повестка в ТЦК: когда обязаны явиться, а когда – нет Віра Тарасенко 08.04.2025 23:00
- Трошки про законопроєкт №12089 про захист прав добросовісного набувача Антон Діденко 08.04.2025 21:37
- Як зберегти стосунки на відстані в умовах війни Людмила Євсєєнко 08.04.2025 19:22
- БЕБ, I did it again Євген Магда 08.04.2025 18:30
- Wesola Pani та Pan Smaczek: Чи можна запобігти кризі між франчайзером та франчайзі? Маркіян Варивода 08.04.2025 16:54
- Чому підписаний законопроєкт №12089 – це добре і корисно для суспільства? Віктор Сизоненко 08.04.2025 15:45
- На перетині інженерії, культури та мистецтва Оксана Захарченко 08.04.2025 12:45
-
Свердловина на кожній фермі. Чому Україна обігнала Польщу із біометаном
Бізнес 34591
-
Reuters: Росіяни почали отримувати виплати за замороженими активами через Citibank
Фінанси 15189
-
Найбільший меткомбінат України нарощує виробництво: запустив другу доменну піч
Бізнес 13801
-
Міненерго США різко знизило прогноз щодо ціни Brent на 2025 рік
Бізнес 12146
-
У вакансіях для пенсіонерів медіанна зарплата сягає 20 000 грн: дані OLX
Бізнес 11175