Чому стадіон, екшн і вибори не мають морального права зупинити нашу активність?
Ми не можемо дозволити собі бути м’якими. Ми не можемо пробачати там, де пробачати не дозволяє совість. І врешті-решт, ми не можемо концентруватися на формі, а не на змісті.
Ми не можемо дозволити собі бути м’якими. Ми не можемо пробачати там, де пробачати не дозволяє совість. І врешті-решт, ми не можемо концентруватися на формі, а не на змісті.
Вибори – виборами, екшн – екшеном, стадіон – стадіоном. Але життя в країні йде і воно не обмежується фейсбук-баталіями. Тим паче в тій країні, де ворог лише й чекає, коли ми з вами втратимо пильність і будемо займатися «з’ясовуванням стосунків» і спогляданням шоу.
Я особисто, як і більшість українців, за своєю природою схильна до прощення й розуміння. Але у вбивств, нападу та свавілля не може бути ані прощення, ані жодного розуміння. Тому всі ми маємо робити те, що в наших силах. Незалежно від обставин.
Погодьтеся, що країна, в якій триває війна з вини агресора-сусіда, не може дозволити собі чи то надто слабких санкцій, чи то таких, які можна виконувати «наполовину».
Наша позиція має бути чітка, однозначна й навіть певною мірою непохитна. Коли чую страшні звістки з фронту й розумію, що десь там хтось чартерами літає до країни-агресора, не можу стримати гніву.
Наразі санкції працюють не так ефективно, як це повинно було б бути. Раніше наша країна не мала об’єктивної потреби так критично підходити до питання санкцій проти інших країн чи осіб. Але реалії потребують змін. Тому було ініційовано створення спеціальної робочої групи для вдосконалення санкційного законодавства, зокрема й у контексті імплементації резолюцій Ради Безпеки ООН у внутрішнє законодавство України, адаптування норм закону в частині запровадження в Україні режиму цільових фінансових санкцій до вимог рекомендацій, прийнятих Групою з розробки фінансових заходів боротьби з відмивання грошей. Паралельно необхідно забезпечити запровадження єдиного реєстру осіб, до яких застосовано (скасовано) персональні санкції. Також, немає причин не користуватися світовою передовою практикою, адаптуючи її під українські реалії. Зокрема, з боку США – в частині впровадження норм, що передбачатимуть виключні випадки оскарження санкцій, застосованих на підставах лише власних державних геополітичних та економічних інтересів.
Наразі відбулося засідання робочої групи, до складу якої ввійшли представники відомств, що впливають на процеси в контексті санкцій. Зустріч обмежилась конструктивом та відбулася без зайвих емоцій. За що я особисто безмежно вдячна колегам. Нам вдалося погодити усі напрацювання одразу ж, наразі вони передані до Кабміну.
І це дійсно важливо. Адже боротьба з агресором – це серйозні речі, реалізація яких допоможе нам відстежувати в Україні «засланих козачків», заслані гроші на розвинення ворожнечі й унеможливлення агресорським посіпакам заробляти в нас.
Після насиченого робочого дня я пишу цю публікацію з єдиною метою – протверезити всіх нас від шоу й повернути до реальної роботи, якої так сильно сьогодні потребує від нас із вами Україна.
- 2025. Рік економічного відновлення, репатріації та інтеграції військових. Чи буде так? Сергій Лабазюк 11:43
- Розпорядження майном "цивільного подружжя" при поділі спільного сумісного майна Євген Морозов вчора о 20:34
- JIT – концепція, час якої настав Наталія Качан вчора о 19:43
- Оновлення законодавства про захист персональних даних: GDPR в законопроєкті 8153 Анастасія Полтавцева 21.12.2024 18:47
- Податкова біполярність або коли виграв справу, але неправильно Євген Власов 21.12.2024 16:35
- Встановлення факту спільного проживання «цивільного подружжя» при поділі майна Євген Морозов 21.12.2024 10:52
- Когнітивка від Psymetrics – прогнозований бар’єр для Вищого антикорупційного суду Лариса Гольник 21.12.2024 09:26
- Топ-3 проєктів протидії фінансовому шахрайству у 2024 році Артем Ковбель 20.12.2024 23:10
- Как снять арест с карты: советы для должников ЖКХ Віра Тарасенко 20.12.2024 21:40
- Кейс нотаріальної фальсифікації в Україні: кримінал, зловживання довірою й порушення етики Світлана Приймак 20.12.2024 16:40
- Валюта боргу та валюта платежу в договірних відносинах Євген Морозов 20.12.2024 09:50
- БЕБ, OnlyFans та податкова істерика: хто насправді винен? Дмитро Зенкін 19.12.2024 16:55
- Посилено відповідальність за домашнє та гендерно зумовлене насильство Світлана Приймак 19.12.2024 16:44
- Вчимося та вчимо дітей: мотивація та управління часом Інна Бєлянська 19.12.2024 16:11
- Гендерний розрив на ринку праці України: дослідження Міжнародної організації з міграції Юлія Маліч 19.12.2024 13:36
- Україна сировинний придаток, тепер офіційно? 1335
- Когнітивка від Psymetrics – прогнозований бар’єр для Вищого антикорупційного суду 623
- Правова стратегія для захисту інтересів дитини у суді 563
- Вчимося та вчимо дітей: мотивація та управління часом 249
- БЕБ, OnlyFans та податкова істерика: хто насправді винен? 135
-
Для мешканців багатоквартирних будинків встановили фіксовані ціни за електроенергію
Бізнес 13384
-
В Україні рекордно подорожчав часник
Бізнес 7370
-
Вісім треків тижня: новий фіт Соловій і Дантеса та зимова лірика Jerry Heil
Життя 4770
-
Глиняний посуд на Святвечір: традиції, символіка та як обрати для святкового столу
Життя 4472
-
Орбан: Угорщина веде переговори щодо транзиту російського газу через Україну
Бізнес 3336