Де українцям доступні ліки шукати: особливості втілення програми уряду
На сьогодні Україна є одним із лідерів в Європі за показником передчасної смертності. Середня тривалість життя в нашій країні коливається в середньому у діапазоні 65-67 років. Аби покращити ситуацію у квітні 2017 року Кабінет Міністрів України, з метою заб
На сьогодні Україна є одним із лідерів в Європі за показником передчасної смертності. Середня тривалість життя в нашій країні коливається в середньому у діапазоні 65-67 років. Для жінок 71 рік, а для чоловіків ми маємо взагалі катастрофічні цифри –– 65 років. Для порівняння середня тривалість життя у Франції складає 82 роки (79 для чоловіків і 84 для жінок), у Польщі –– 75 (71 та 79 відповідно для обох статей). Гірші показники має лише Росія, де чоловіки живуть в середньому 63 роки, а середня тривалість життя приблизно дорівнює нашій –– 65 років. У розвинутих країнах Заходу висока тривалість життя забезпечується кращою екологією, здоровим способом життя і вищим рівнем медицини, яка допомагає виявити захворювання на ранній стадії, або ж взагалі запобігти їм.
Аби покращити ситуацію у квітні 2017 року Кабінет Міністрів України, з метою забезпечення громадян України необхідними лікарськими засобами, запровадив програму «Доступні ліки». Оскільки більша частина смертей і захворювань пов’язана із серцево-судинними проблемами, діабетом ІІ типу та бронхіальній астмі, дія програми буде поширюватися на лікарські засоби, які їх лікують.
Київ є не лише столицею України, але і найбільшим містом нашої держави, тому проблема подібних захворювань тут стоїть особливо гостро і потребує великих коштів. Попри економічну кризу, зокрема у цьому році лише у Печерському районі на фінансування програми виділено понад 1,8 млн. грн.., протягом квітня мешканці району мали змогу отримати відповідні ліки у Комунальному підприємстві «Формація», а саме у закладах № 114 та №125. Протягом першого місяця дії програми було відшкодовано ліків на суму понад 78 тисяч грн.. У травні 2017 року для охоплення більшої території, а відповідно і кількості мешканців Печерського району, угоди були підписані із аптеками «Фарм-Союз», «Фармастор», «Аптечним об’єднанням «Біокон»», «Аптекою №1. Трансфарм».
Для того, аби отримати ліки, людині необхідно, аби лікар за встановленою формою виписав рецепт, з яким громадянин має піти у аптеку, яка бере участь у програмі і вже там отримати ліки безкоштовно, або з частковою доплатою.
Отримати відповідні ліки можна в аптеках, які мають таку позначку:
За цим посиланням можна знайти адреси аптек, які на сьогодні залучені до реалізації програми:
https://drive.google.com/drive/folders/0B9KJ66oc8av7QTVmbzc0SjZFQVk
За цим лінком можна знайти перелік лікарських засобів, які підпадають під дію програми.
- Стягнення шкоди з закладу освіти та батьків внаслідок пошкодження ока дитині Артур Кір’яков 13:11
- СЗЧ – вихід з ситуації є Сергій Пєтков 10:18
- Декілька ФОП: оптимізація податків чи дроблення бізнесу? Сергій Пагер 09:07
- Захист дітей від насильства: як працює модель Барнахус в Україні та Польщі Галина Скіпальська вчора о 17:02
- ПРРО як шлях до детенізації бізнесу та збільшення надхожень у бюджет Андрій Сухов вчора о 11:59
- Cпеціальні військові операції – міжнародна політика кремля Сергій Пєтков вчора о 10:18
- 100 днів, які не повернули мир в Україну Дмитро Пульмановський вчора о 10:15
- За фасадом новобудови: як виявити ризики перед купівлею Юрій Бабенко 22.04.2025 15:32
- Як енергетичні компанії оптимізують КІК: досвід ЄС та українські реалії Ростислав Никітенко 22.04.2025 11:46
- 4 помилки, які заважають власнику бізнесу побудувати сильну компанію Олександр Висоцький 22.04.2025 10:27
- Где покупать жилую недвижимость и какую? Володимир Стус 21.04.2025 23:53
- ТЦК – треш, хайп, фейк або соціальна допомога військовим та їх сім’ям Сергій Пєтков 21.04.2025 19:52
- Китай закручує "рідкоземельну гайку". Як Україні скористатися своїм шансом? Ксенія Оринчак 21.04.2025 16:53
- Компенсація 1,5 млн грн моральної шкоди з рф на користь киянина за "повітряні тривоги" Світлана Приймак 21.04.2025 10:20
- Розпоряджання землею під час війни: поради юриста Сергій Пагер 21.04.2025 08:57
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 234
- Модель нової індустріалізації України 184
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? 149
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи 138
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи 126
-
Казахстан заявив, що видобуватиме стільки нафти, скільки потрібно йому, а не ОПЕК
Бізнес 18435
-
"Я приніс вам мир". Чому зірвались мирні переговори у Лондоні і що далі – сценарії
13411
-
"Останній інгредієнт отруйного коктейлю". У Швейцарії стривожені різким зростанням франка
Фінанси 13372
-
Держборг України у 2025 році вперше перевищить "психологічну" позначку 100% – МВФ
Фінанси 5934
-
У юристки Панаіотіді пройшов обшук. ЇЇ чоловік Коболєв каже, що вилучили телефони й компʼютер
Бізнес 5417