Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
Так от, якщо вірити Януковичу, то в невиплаті та непідвищенні пенсій й досі винна Юлія Тимошенко. І дарма, що майже три роки вона в опозиції, а понад рік знаходиться за гратами і піддається тортурам з боку диктаторського режиму.
В рекламі регіонали сказали, що ці всі негаразди з пенсіями через «газові угоди», які підписала Юля в 2009-му... Ну просто «шедевр»...
Мені згадався анекдот, пам’ятаєте? «Вчора газова камера, сьогодні газова камера, голова вже болить»...
Цинізм диктатури Януковича вже нікого не дивує - це звично. Але особисто мене вражає їхній відвертий примітивізм.
Та у вас, панове узурпатори, вже майже три роки влади позаду. Ви повноцінні власники країни. Ви тільки на Євро-2012 «спилили» стільки, що людям можна 5 років підвищувати і виплачувати пенсії. Щоправда, як виявилося, все, що ви набудували - непотріб, бо аеропорти не працюють, стадіони протікають, дороги руйнуються, але то таке, вам байдуже... Головне, що ви все «освоїли»...
Я б міг зараз провести детальний аналіз вашого «економічного дива», яким усілякі Тигипки, Азарови, Арбузови і т.д. довели людей до зубожіння. Я б міг довго розповідати про ваші ганебні, провальні ноу-хау від Податкового Кодексу до Пенсійної реформи, я б міг навести багато прикладів розкрадання вами державних активів. Не буду згадувати, наскільки зросли активи Сашка-стоматолога, що за рік став найвпливовішим олігархом країни, Ахметова, Пінчука і т.д. Адже, вони багатіють, а у людей пенсії мізерні. Але сьогодні не буду, бо це не тема публікації.
Тому просто зроблю цілком реальну і конструктивну пропозицію владі:
Продайте «Межигір’я», разом з люстрами та золотими унітазами і виплатіть пенсіїї людям. Все. От це буде вчинок.
Обіцяю, навіть я вклонюся Януковичу до землі))... До речі, рано чи пізно, може статися і так, що ті ж пенсіонери та бюджетники і самі можуть туди навідатися і просто відібрати, так що краще зараз...
А ви, панове урядовці, розпродайте свої автопарки, закордонні вілли і хоча б 10-ту частку майна переведіть у Державний бюджет на виплату зарплат, стабілізацію гривні і підвищення пенсій. І тоді всі питання зняті...
А взагалі, соромно. Бо ви, крім шкоди Україні, не зробили нічого, нуль. Ваше досягнення: абсолютне зубожіння народу, економічно-соціальний колапс, зростання безробіття, порахуйте ще «споживчий кошик» і додайте девальвацію гривні вже найближчим часом та ще багато ін. Все.
Саме тому, основним вашим аргументом останні три роки є смішні, остогидлі згадування і звинувачення колишнього уряду та лідера опозиції Юлії Тимошенко. Людини-політв’язня, яка вже понад рік незаконно перебуває за гратами, яку ви щодня катуєте. Звичайно, так легко роками ховати свою абсолютну неспроможність управляти країною, перекладаючи відповідальність на попередників.
Знаєте, якщо вірити Януковичу, то Тимошенко можна сміливо звинуватити навіть у військових заколотах в Лівії, Сірії, Єгипті, Буркіна Фасо та на Гаїті... То може її судити не в печерному, а відразу в Гаазькому суді?
Але ж люди не дурні. Рік, два, три, що далі? Чим будете крити? Оскільки регіонали є політичними шулерами, то і картішкі їхні – «крапльоні», а брехня - очевидна, в усьому. Задумайтесь.
А я, все ж, маю сподівання, що лідер української опозиції Юлія Тимошенко скоро буде на волі, відразу після перемоги демократичних сил на Виборах-2012. Ну, а в Гаазькому суді будуть судити Януковича, точно є за що...
Вірю і знаю, українці - мудрі і освічені люди, патріоти, вони не будуть споживати ту «лапшу», що вішають їм регіонали з екранів та радіоприймачів. Адже, все на поверхні.
06.09.2012 14:59
Янукович продасть Межигір'я і роздасть людям пенсії?
Кілька слів про рекламу ПР і не тільки...
Дуже коротко. Сьогодні їхав на роботу і слухав новини. Раптом реклама ПР. Почув перші фрази і переключив, але вирішив написати короткий блог.Так от, якщо вірити Януковичу, то в невиплаті та непідвищенні пенсій й досі винна Юлія Тимошенко. І дарма, що майже три роки вона в опозиції, а понад рік знаходиться за гратами і піддається тортурам з боку диктаторського режиму.
В рекламі регіонали сказали, що ці всі негаразди з пенсіями через «газові угоди», які підписала Юля в 2009-му... Ну просто «шедевр»...
Мені згадався анекдот, пам’ятаєте? «Вчора газова камера, сьогодні газова камера, голова вже болить»...
Цинізм диктатури Януковича вже нікого не дивує - це звично. Але особисто мене вражає їхній відвертий примітивізм.
Та у вас, панове узурпатори, вже майже три роки влади позаду. Ви повноцінні власники країни. Ви тільки на Євро-2012 «спилили» стільки, що людям можна 5 років підвищувати і виплачувати пенсії. Щоправда, як виявилося, все, що ви набудували - непотріб, бо аеропорти не працюють, стадіони протікають, дороги руйнуються, але то таке, вам байдуже... Головне, що ви все «освоїли»...
Я б міг зараз провести детальний аналіз вашого «економічного дива», яким усілякі Тигипки, Азарови, Арбузови і т.д. довели людей до зубожіння. Я б міг довго розповідати про ваші ганебні, провальні ноу-хау від Податкового Кодексу до Пенсійної реформи, я б міг навести багато прикладів розкрадання вами державних активів. Не буду згадувати, наскільки зросли активи Сашка-стоматолога, що за рік став найвпливовішим олігархом країни, Ахметова, Пінчука і т.д. Адже, вони багатіють, а у людей пенсії мізерні. Але сьогодні не буду, бо це не тема публікації.
Тому просто зроблю цілком реальну і конструктивну пропозицію владі:
Продайте «Межигір’я», разом з люстрами та золотими унітазами і виплатіть пенсіїї людям. Все. От це буде вчинок.
Обіцяю, навіть я вклонюся Януковичу до землі))... До речі, рано чи пізно, може статися і так, що ті ж пенсіонери та бюджетники і самі можуть туди навідатися і просто відібрати, так що краще зараз...
А ви, панове урядовці, розпродайте свої автопарки, закордонні вілли і хоча б 10-ту частку майна переведіть у Державний бюджет на виплату зарплат, стабілізацію гривні і підвищення пенсій. І тоді всі питання зняті...
А взагалі, соромно. Бо ви, крім шкоди Україні, не зробили нічого, нуль. Ваше досягнення: абсолютне зубожіння народу, економічно-соціальний колапс, зростання безробіття, порахуйте ще «споживчий кошик» і додайте девальвацію гривні вже найближчим часом та ще багато ін. Все.
Саме тому, основним вашим аргументом останні три роки є смішні, остогидлі згадування і звинувачення колишнього уряду та лідера опозиції Юлії Тимошенко. Людини-політв’язня, яка вже понад рік незаконно перебуває за гратами, яку ви щодня катуєте. Звичайно, так легко роками ховати свою абсолютну неспроможність управляти країною, перекладаючи відповідальність на попередників.
Знаєте, якщо вірити Януковичу, то Тимошенко можна сміливо звинуватити навіть у військових заколотах в Лівії, Сірії, Єгипті, Буркіна Фасо та на Гаїті... То може її судити не в печерному, а відразу в Гаазькому суді?
Але ж люди не дурні. Рік, два, три, що далі? Чим будете крити? Оскільки регіонали є політичними шулерами, то і картішкі їхні – «крапльоні», а брехня - очевидна, в усьому. Задумайтесь.
А я, все ж, маю сподівання, що лідер української опозиції Юлія Тимошенко скоро буде на волі, відразу після перемоги демократичних сил на Виборах-2012. Ну, а в Гаазькому суді будуть судити Януковича, точно є за що...
Вірю і знаю, українці - мудрі і освічені люди, патріоти, вони не будуть споживати ту «лапшу», що вішають їм регіонали з екранів та радіоприймачів. Адже, все на поверхні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386
Контакти
E-mail: [email protected]