Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
Мова про Тараса Чорновола.
Дивлюсь, читаю, думаю… Стільки видань розповсюджують його коментарі-роздуми, що навіть дивуєшся, невже й справді такий розумний та ідейний? Іноді складається враження, що Тарас свої креативні висновки отримує з космосу. Ну просто оракул якийсь… Навіть мажоритарний округ собі обрав «космічний», в якому колись двічі перемагав відомий «знавець всесвіту» Леонід.
Так от. Як виявилося, все Тарас знає, аналізує, прогнозує. Він знає, скільки сидіти Тимошенко, він знає про те, хто кого «кинув» і хто кого зрадив. Він знає, яка доля в Об’єднаної опозиції. Він знає навіть, коли вб’ють чи не вб’ють Януковича. Та що там казати, він знає, якою буде Україна в майбутньому.
Не знаю, складається враження, що всі спецслужби України зливають інформацію виключно Тарасу.
І все це подається в ЗМІ під соусом політичної досвідченості Тараса Чорновола. На жаль, є люди, які готові споживати увесь цей політичний мотлох. Прикро, що саме ось такі псевдопатріоти, замасковані під «противсіхів»-ідейників, дезінформують українське суспільство.
Суть же насправді проста: людина, що звідусіль повчає всіх і вся, як треба жити, у своїй політичній історії завжди виявлялася відвертим брехуном.
Тарас Чорновіл – професійний, політичний зрадник і «тушкан». Я навіть сказав би так: взірець політичної тушки, що «косить» під індивідуаліста. І це - ніяка не образа, це - відверта, об’єктивна констатація факту політичної історії цього політика.
Почав з «великого»... Коли зрадив Україну, зрадив демократичні сили, коли ганебно зрадив справу і пам’ять свого ВЕЛИКОГО БАТЬКА, В’ЯЧЕСЛАВА МАКСИМОВИЧА ЧОРНОВОЛА . Він банально продався олігархічному криміналітету на чолі з Януковичем у 2004-му. Йому віддячили.
У 2006-му галичанин Чорновіл, син політв’язня, дисидента, патріота, фундатора української незалежності увійшов у першу п’ятірку списку Партії регіонів. Тобто, ліг під антиукраїнську, антидержавну, антидемократичну політичну силу, де правлять закони паханату.
Потім ідейний «регіонал» Чорновіл кинув своїх донецьких хазяїв і перекинувся у фракцію відомого скупника «тушок» Рибакова. Покрутився, кинув і тих. От біда, ну все йому не так…
І от зараз він дійшов до цілком ганебного. Став вже не політичною, а «фуршетною тушкою», тобто технічним кандидатом власника мережі «Фуршет», мультимільйонера Ігоря Баленка (який і сам має великий досвід бігати від «кума до кума»), що йде кандидатом від влади в 212 мажоритарному окрузі столиці, в Дарниці.
Отже, буду лаконічним.
Тарасе, я розумію, що для багатьох політиків (або тих, хто себе так називає) гроші не пахнуть, але... Є те, що не продається, совість, душа.
Отже, порада. Зупинися, відпочинь від політики, бо це виглядає кумедно. Принаймні до майбутніх виборів, а там час покаже.
А зараз просто припини дурити і плутати людей, киян зокрема. Не дурні, все розуміють без тебе, не сумнівайся.
Зроби єдиний чесний, достойний, чоловічий вчинок у своєму житті. Повторюю, єдиний. Зніми свою кандидатуру в 212-му мажоритарному окрузі столиці на користь демократичного кандидата. Люди це оцінять, повір.
Подумай, Тарасе! Згадай батька, згадай, що ти - українець...
31.08.2012 11:59
Як не стати "фуршетною тушкою"
Останнім часом у київських мажоритарних округах з’являється все більше і більше «оригінальних» персонажів…
Не збирався робити цю публікацію, бо не вважаю за потрібне витрачати час на безглузді політичні «качелі», є чим займатись і без того. Але, прочитавши у новинах чергові філософські «перли» одного відомого «розкрученого» в ЗМІ політика, просто не втримався. Оскільки до людей важливо доносити певні прості, але дуже важливі, речі.Мова про Тараса Чорновола.
Дивлюсь, читаю, думаю… Стільки видань розповсюджують його коментарі-роздуми, що навіть дивуєшся, невже й справді такий розумний та ідейний? Іноді складається враження, що Тарас свої креативні висновки отримує з космосу. Ну просто оракул якийсь… Навіть мажоритарний округ собі обрав «космічний», в якому колись двічі перемагав відомий «знавець всесвіту» Леонід.
Так от. Як виявилося, все Тарас знає, аналізує, прогнозує. Він знає, скільки сидіти Тимошенко, він знає про те, хто кого «кинув» і хто кого зрадив. Він знає, яка доля в Об’єднаної опозиції. Він знає навіть, коли вб’ють чи не вб’ють Януковича. Та що там казати, він знає, якою буде Україна в майбутньому.
Не знаю, складається враження, що всі спецслужби України зливають інформацію виключно Тарасу.
І все це подається в ЗМІ під соусом політичної досвідченості Тараса Чорновола. На жаль, є люди, які готові споживати увесь цей політичний мотлох. Прикро, що саме ось такі псевдопатріоти, замасковані під «противсіхів»-ідейників, дезінформують українське суспільство.
Суть же насправді проста: людина, що звідусіль повчає всіх і вся, як треба жити, у своїй політичній історії завжди виявлялася відвертим брехуном.
Тарас Чорновіл – професійний, політичний зрадник і «тушкан». Я навіть сказав би так: взірець політичної тушки, що «косить» під індивідуаліста. І це - ніяка не образа, це - відверта, об’єктивна констатація факту політичної історії цього політика.
Почав з «великого»... Коли зрадив Україну, зрадив демократичні сили, коли ганебно зрадив справу і пам’ять свого ВЕЛИКОГО БАТЬКА, В’ЯЧЕСЛАВА МАКСИМОВИЧА ЧОРНОВОЛА . Він банально продався олігархічному криміналітету на чолі з Януковичем у 2004-му. Йому віддячили.
У 2006-му галичанин Чорновіл, син політв’язня, дисидента, патріота, фундатора української незалежності увійшов у першу п’ятірку списку Партії регіонів. Тобто, ліг під антиукраїнську, антидержавну, антидемократичну політичну силу, де правлять закони паханату.
Потім ідейний «регіонал» Чорновіл кинув своїх донецьких хазяїв і перекинувся у фракцію відомого скупника «тушок» Рибакова. Покрутився, кинув і тих. От біда, ну все йому не так…
І от зараз він дійшов до цілком ганебного. Став вже не політичною, а «фуршетною тушкою», тобто технічним кандидатом власника мережі «Фуршет», мультимільйонера Ігоря Баленка (який і сам має великий досвід бігати від «кума до кума»), що йде кандидатом від влади в 212 мажоритарному окрузі столиці, в Дарниці.
Отже, буду лаконічним.
Тарасе, я розумію, що для багатьох політиків (або тих, хто себе так називає) гроші не пахнуть, але... Є те, що не продається, совість, душа.
Отже, порада. Зупинися, відпочинь від політики, бо це виглядає кумедно. Принаймні до майбутніх виборів, а там час покаже.
А зараз просто припини дурити і плутати людей, киян зокрема. Не дурні, все розуміють без тебе, не сумнівайся.
Зроби єдиний чесний, достойний, чоловічий вчинок у своєму житті. Повторюю, єдиний. Зніми свою кандидатуру в 212-му мажоритарному окрузі столиці на користь демократичного кандидата. Люди це оцінять, повір.
Подумай, Тарасе! Згадай батька, згадай, що ти - українець...
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87044
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11237
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5407
Контакти
E-mail: [email protected]