Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
20.05.2013 19:57

"Биків" Януковича зупинить тільки сила

Ексрадник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова

Зробив один дуже серйозний висновок після подій в Києві 18 травня. Добро повинно бути з кулаками! Відразу зазначу, що я категорично проти будь-якого насильства. Як християнин, як громадянин, як батько і син. Але нам, українцям, потрібно ставати ще більш а

Добро повинно бути з кулаками!

Вирішив написати цю публікацію, оскільки вважаю, що тема актуальна і заслуговує на увагу. Так от, зробив один дуже серйозний висновок після подій в Києві 18 травня. 

Відразу зазначу, що я категорично проти будь-якого насильства. Як християнин, як громадянин, як батько і син. Але нам,  українцям, потрібно ставати ще більш активними, підготовленими та фізично сильними! 

Бо зухвал е неприховане бандитське насильство по відношенню до пересічних громадян, стало невід’ємною складовою правління кримінально-олігархічного режиму Януковича. Тому, на жаль, в наших реаліях я повинен згадати відомий вислів: «Добро повинно бути з кулаками». Це справді так. Очевидно, що « биків »   Януковича зупинить тільки сила.

Ви бачите, що «регіонали»» направляють проти українських патріотів відвертих бандитів, спортсменів-гопників, боксерів, «качків». Як правило, це люди продажні, без будь-якої елементарної людської моралі. Вони сильні тілом, але немічні духом. Насправді, вони - слабаки, моральні уроди, деграданти. 

Недавно почув таке: «Та вони самі нещасні, грошей нема, бідні , от і вирішили підзаробити. А риги, мовляв, їх молодих і неосвічених використали для своїх цілей». Мдаа... Можна б було замислитись, якби не відео останніх подій. Гадаю, що ви всі погодитесь, що це - «клініка», шиза, справжня «коричнева чума» ХХІ-го століття в центрі Європи.

Перед нами повстали реальні фашисти!!! При чому такі, що, можливо, вже десь пройшли вишк і л і відповідне «зомбування» під керівництвом якого-небудь «вадіка колесніченка», в прихованих у лісах тренувальних таборах ПР. Я, до речі, не виключаю можливість існування таких «центрів підготовки «антифа»». Колись і це з’ясуємо.

Так от. Не маючи практично ніякої підтримки в суспільстві, ПР пішла злочинним шляхом, шляхом провокування фізичного протистояння. Переконаний, що наказ на організацію бійки між « антифа » та мирними протестувальниками, прихильниками опозиції, було віддано з Банкової. Їм потрібна була « картинка » для телевізора. Вони хотіли продемонструвати « звірячість » опозиціонерів. Не вийшло, провокація ПР провалилася.

Ми ніколи не йшли на конфлікт і свідоме протистояння. Адже чудово розуміємо, що це шлях в нікуди, шлях в безодню. Саме тому, заходи опозиції завжди були мирними і спрямованими виключно на консолідацію українського суспільства, злагоду та відстоювання і захист європейських цінностей. 

Але, на жаль, правлячий режим розмовляє зі своїм народом тільки мовою сили, мовою залякувань, мовою примусу та відвертого шантажу. Так, у них озброєний « Беркут » і сотні тисяч працівників МВС. У них найманці-бандити, що жорстоко б’ють навіть жінок. Вони звикли до побиття безневинних людей , і це давно стало нормою для посіпак кримінального режиму. Більш того, всі ми переконалися, що українська міліція стала офіційною «кришею» криміналітету. Я б міг згадати десятки випадків у Києві, Харкові і т.д., коли на наших очах, «відморозки» віддавали накази старшим офіцерам МВС, а ті слухняно іх виконували. Ну а після здійснених провокацій, спокійно виводили бандюків з «поля бою». От така невтішна реальність. Сором.

В минулу суботу ми побачили те саме. Нічого не змінилося. «Спортивна братва» відкрито провокуює бійки - знають, що покарані не будуть. Міліція мовчить, як завжди. 

Хоча ні, вона не зовсім мовчала, вона «діяла». Дві сотні озброєних «беркутівців» «сміливо» і «рішуче» розігнали мирну і законну акцію протесту на Софійській площі. Потрощили намети, відібрали майно, цинічно били людей до крові, ламаючи їм носи і ребра. От така, звична для нас, «демократія з кийками». Питання: навіщо? Для чого така жорстокість? Кому заважали і чим загрожували кілька десятків мирних демонстрантів? Адже у них все було законно, судової заборони на проведення акції не було. Але мєнти вкотре показово влаштували знесення і побиття. Втім, не варто шукати логіку там , де вона відсутня апріорі.

Тепер далі. Журналістку 5-го каналу Олю Снісарчук побили білоцерківські «гопники-регіонали». Всі вони відомі. Хто мав можливість споглядати на екрані ці «інтелектуальні», «антифашистські» обличчя, мабуть, все зрозуміли. No comment... 

Ось вони, « герої-антифа » ... Звичайно, для цих виродків бити беззахисних жінок і фотокорів з камерою значно легше , ніж спробувати побитися, скажімо, зі свободівцями. Чому? Бо в реалії вони банальні боягузи. Такі «бички» смілив , і коли їх більше, а б’ють лише тих , хто слабший і не може відповісти адекватно. Ну а як тільки відчувають, що отримають гідну відсіч, то , як параноїки , тікають і ховаються за спинами «беркутят». Знають, що ті їх будуть захищати. 

Втім, наразі, головне, щоб цих нападників на Олю Снісарчук було покарано. Адже, проти неї та її колеги скоєно кримінальний злочин. За його здійснення передбачено тюрму. Отже, МВС і зокрема Захарченку прийдеться реагувати і відповідати. 

Висновок з усього : в Україні міліція та кримінал спільно здійснюють одну функцію - влаштовують провокації з побиттям мирних українських громадян. Це прямий наказ Януковича. Бо ним керує тваринний страх, страх втратити все і опинитися на лаві підсудних. Тому і діє так жорстоко. Вже надто далеко зайшов, «всі мости спалені», вороття нема. Тому піде до кінця. Наївно вирішив, що такими ганебними діями буде легше керувати і тримати більшість людей наляканими. Але це - маячня, не боїмося. Вони нас не зламають і не залякають. 

А тепер до головної тези. Щоб гідно протистояти різним злочинцям і провокаторам, ми маємо бути здоровими і загартованими. Захистити і звільнити Україну від криміналу та окупантів зможуть не тільки ідейні, а й фізично сильні, підготовлені люди. Якщо окупанти та їх «бритоголові» прихвостні будуть бачити і розуміти, що перед ними тисячі людей
, здатних захищатися і по-справжньому битися, то усі ці «бравурні» та показово епатажні настрої відморозків кардинально зміняться. У правоохоронців, між іншим, також.  

Тому, без жартів, дуже щиро закликаю, особливо чоловіків (жінкам, звісно, теж не зашкодить), до спортивного, здорового способу життя. Як мінімум, варто зменшити вживання алкоголю (краще відмовитись взагалі), а також паління
, і більше уваги приділяти фізичному самовдосконавленню. Для цього багато не потрібно. Сила волі і бажання. Активно займатися спортом можна будь - де, навіть вдома. Мій особистий досвід дає мені право про це говорити.

Спортивні зали, стадіони і спортмайданчики, басейни, озера, річки, а також гантелі, турніки і бігові доріжки мають стати для нас життєво необхідними пріоритетами. Боксерські груші, татамі та маківари також вітаються.

Практика останніх років доводить, що Україні і майбутній визвольній революції потрібні справжні бійці-патріоти. Вони, безперечно, є і зараз. Є наші побратими з ВО « Свобода » , що завжди достойно б’ються , як леви. Є достатньо багато міцних хлопців-патріотів серед прихильників опозиційних сил, що готові в будь-яку мить стати пліч-о - пліч, щоб захистити людей і країну. Але потрібно, щоб це стало нормою і носило системний характер для більшості громадян. Крім того, зайва фізична підготовка ще нікому не зашкодила, а тільки допомагала. Адже, всім відомо, що в здоровому тілі , і здоровий дух.

Кажу все це абсолютно серйозно і вважаю дане питання не просто важливим, а вкрай необхідним. 18- и м все не закінчиться. Далі ще буде, не сумнівайтесь. Вони не зупиняться… Але ми будемо насторожі! Отже, готуймося, гартуймося і тренуймося! Ми обов’язково переможемо!


P.S. Написав щиро. Поширення ідеї вітається. Передбачаючи можливу реакцію деяких дописувачів
, наголошую, що я не маю наміру пропагувати будь-яке насильство. А щодо необхідності протистояти «бритоголовим», то мова йде виключно про захист від бандитського свавілля, від тотального і неприхованого наступу криміналітету на українських громадян. Вибачте, але це наше законне право на самооборону. Коли міліція показово демонструє бездіяльність, ми маємо захищатися самі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]