Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
15.02.2013 21:16

Угода між Україною і ЄС вже неможлива?

Ексрадник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова

На жаль, так. Скорше за все, ніякої угоди не буде. Після останніх подій в Апеляційному суді це стало остаточно зрозумілим. Спостерігаючи увесь цей, спланований Банковою злочинний «шабаш», європейська спільнота навряд чи буде готова до підписання такого важ

І відповідальність за це цілковито лягає особисто на Януковича.

Власне, черговим судово-правовим свавіллям під час розгляду « справи Щербан я» Печерським судом, Янукович мав на меті виконати кілька важливих для себе задач.

По-перше. За новими ганебно сфальшованими ГПУ звинуваченнями незаконно запроторити лідера української опозиції Юлію Тимошенко на довічне ув язнення. І він буде робити для цього все можливе, системно нехтуючи Конституцією і Законом, переступаючи усі елементарні норми загальної людської і християнської моралі.

А по-друге, Янукович запланував зірвати підписання Угоди між Україною та Європейським Союзом. Немає сумнівів, що йому вже практично вдалося розвернути європейський вектор України в інший бік. Адже його давня мрія – « злитися в екстазі » у МС з Путіним, Лукашенком та Назарбаєвим.

Янукович впевнено рухає Україну в обійми до євразійських диктаторських режимів, що близькі йому по духу. А нинішня окупаційна влада послідовно намагається знищити незалежність нашої держави.

Втім переконаний, що здійснити це їм не вдасться.

Ну а будь-які дружні і справжні партнерські відносини між Україною, ЄС та усім цивілізованим світом можливі тільки після усуне н ня Януковича. Без цього нам нічого « ловити » на міжнародній арені. Це аксіома.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]