Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
О 6.00 впалату до лідера опозиції Юлії Тимошенко, де також знаходилися народні депутатиУкраїни О. Кужель, Л.Денисова іТ.Слюз,увірвалися представники виконавчої служби у компанії більш ніж 20-ти «гопників». Ці людикримінальної зовнішності не представилися нардепам і були без будь-яких розпізнавальнихознак...
Покичиновники ВС зачитували рішення суду про неможливість перебування депутатів упалаті, здоровані в цивільному із застосуванням грубої фізичної сили, по 6-7 «биків» на кожну,босоніж, не одягнених, викинули жінок з палати. На заяви про неправомірністьзастосування сили до нардепів, про порушення Конституції та Закону «Про статуснародного депутату України», а також про кримінальну відповідальність за скоєннятакого злочину вони не реагували і продовжували силову атаку.
Речі, якіжінки-нардепи здавали на зберігання, були розкидані по сходах. Після цього у Тетяни Слюзстався серцевий напад, викликали швидку.
Кужель повідомила, що ще вчора їм відключили воду, навіть в туалеті, а те, щовідбувається з Юлею - це відверте катування, знущання, спроба психологічного «ламання» черезприниження людської честі та гідності. Олександра Володимирівна розказала, щоТимошенко почуває себе дуже-дуже погано. Зовсім не стає на праву ногу, неходить, бліда і виснажена. Втім, не виключено, що, не дивлячись на критичний стан,сьогодні її силоміць привезуть до суду.
Якщо такі ганебні злочинні дії з благословення межигірського «пахана» скоюються стосовно народнихдепутатів, то можна собі тільки уявити долю пересічних громадян. Негідники,інших слів нема. Цей брутальний злочин потрібно розглянути на державному рівніі надати максимального суспільного розголосу. Необхідно створити слідчу комісію ВР з розслідування цього інциденту, а всівинні мають нести за це кримінальну відповідальність.
З усього, що сталося, для мене висновок один. Страх перед Тимошенко і неминучим крахом окупаційного режиму перетворив Януковича на ката. Інших пояснень у мене нема. Український диктатор встановив в країні свої, бандитсько-гестапівські "закони". Йому остаточно "знесло дах" від сп'яніння владою, безкарності та страху втратити все. Втім, як закінчують усі диктатори і їхні режими, свідчить історія...
P.S. Можливо, хтось вважає мою позицію надто жорсткою, це його право. Знаєте, я не претендую на право істини, бо вона у кожного своя. Я констатую виключно власну точку зору, яку чітко аргументую. Проте є межа і будь-якому свавіллю. Не можна робити вигляд, що нічого не відбувається. Адже в будь-якій цивілізованій країні ті речі, що кояться у нас, є просто неприпустимими. І звичайно, є терпець людей, що рано чи пізно, обов'язково урветься...
18.01.2013 13:47
Усі диктатори закінчують погано. Янукович - не виключення
Вранці говорив з Олександрою Кужель. Вона розповіла деякі подробиці ранкового інциденту в харківській лікарні. Шок. Просто якесь божевілля...
О 6.00 впалату до лідера опозиції Юлії Тимошенко, де також знаходилися народні депутатиУкраїни О. Кужель, Л.Денисова іТ.Слюз,увірвалися представники виконавчої служби у компанії більш ніж 20-ти «гопників». Ці людикримінальної зовнішності не представилися нардепам і були без будь-яких розпізнавальнихознак...
Покичиновники ВС зачитували рішення суду про неможливість перебування депутатів упалаті, здоровані в цивільному із застосуванням грубої фізичної сили, по 6-7 «биків» на кожну,босоніж, не одягнених, викинули жінок з палати. На заяви про неправомірністьзастосування сили до нардепів, про порушення Конституції та Закону «Про статуснародного депутату України», а також про кримінальну відповідальність за скоєннятакого злочину вони не реагували і продовжували силову атаку.
Речі, якіжінки-нардепи здавали на зберігання, були розкидані по сходах. Після цього у Тетяни Слюзстався серцевий напад, викликали швидку.
Кужель повідомила, що ще вчора їм відключили воду, навіть в туалеті, а те, щовідбувається з Юлею - це відверте катування, знущання, спроба психологічного «ламання» черезприниження людської честі та гідності. Олександра Володимирівна розказала, щоТимошенко почуває себе дуже-дуже погано. Зовсім не стає на праву ногу, неходить, бліда і виснажена. Втім, не виключено, що, не дивлячись на критичний стан,сьогодні її силоміць привезуть до суду.
Якщо такі ганебні злочинні дії з благословення межигірського «пахана» скоюються стосовно народнихдепутатів, то можна собі тільки уявити долю пересічних громадян. Негідники,інших слів нема. Цей брутальний злочин потрібно розглянути на державному рівніі надати максимального суспільного розголосу. Необхідно створити слідчу комісію ВР з розслідування цього інциденту, а всівинні мають нести за це кримінальну відповідальність.
З усього, що сталося, для мене висновок один. Страх перед Тимошенко і неминучим крахом окупаційного режиму перетворив Януковича на ката. Інших пояснень у мене нема. Український диктатор встановив в країні свої, бандитсько-гестапівські "закони". Йому остаточно "знесло дах" від сп'яніння владою, безкарності та страху втратити все. Втім, як закінчують усі диктатори і їхні режими, свідчить історія...
P.S. Можливо, хтось вважає мою позицію надто жорсткою, це його право. Знаєте, я не претендую на право істини, бо вона у кожного своя. Я констатую виключно власну точку зору, яку чітко аргументую. Проте є межа і будь-якому свавіллю. Не можна робити вигляд, що нічого не відбувається. Адже в будь-якій цивілізованій країні ті речі, що кояться у нас, є просто неприпустимими. І звичайно, є терпець людей, що рано чи пізно, обов'язково урветься...
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386
Контакти
E-mail: [email protected]