Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
Переконаний, що без особистого наказу всемогутнього «папи» все це б не відбулося. І те, що зараз Янукович ховається в кіпрських офшорах і публічно не коментує масові порушення та фальшування на виборах, лише підтверджують його особисту зацікавленість і участь у цих процесах. Таким антидержавним свавіллям і злочинними діями узурпатор хоче забезпечити собі вічне панування і назавжди встановити диктатуру мафії в Україні.
Українці віддали свої голоси опозиції, і вона перемогла. Якщо зараз втратимо перемогу в 13-ти мажоритарних округах, якщо «проковтнемо» незаконні рішення продажних судів, якщо здамо хоч одного нашого кандидата-переможця - гріш нам ціна. Ми повинні відстояти всіх до єдиного: Левченка, Романюка, Булатецького, Карнацкого, Марченка і т.д., всіх. Влада Януковича - це влада брехунів і шулерів, вони грають тільки по правилам тотального кидка. Вступати з ними в цивілізований діалог, як показала практика, безперспективно.
Категорично не можна визнавати сфальсифіковані результати ні на одному з 13-ти округів, де перемогли представники опозиції, жодне рішення ганебних судів.
Опозиція перемогла на цих виборах. Народ сказав «fa.k» окупаційній владі. Крапка. Ніяких перевиборів в округах бути не повинно. У нас є підтвердження переконливої перемоги опозиціонерів протоколами з мокрими печатками, це - офіційні документи. Цей чесний результат повинен бути зафіксований на законній підставі. Але більшість членів ЦВК, на жаль, виконують команди Банкової. Звідси «переможцями» і оголошують Засух, Губських, Пилипишиних і т.д. Але для всіх українців ці люди стали синонімами фальсифікацій, підкупу, бандитизму, брехні, криміналу та відвертих нехтувань нормами законів та Конституції. Як політики, вони вже не існують. Перемога такою ціною - це сором і вічне клеймо, жити з цим їм буде дуже важко. Переконаний, що самі люди вже дуже скоро дадуть гідну оцінку їм особисто та їхнім ганебним діям під час виборчої кампанії.
А нам зараз потрібен чіткий план подальших дій щодо захисту реального волевиявлення громадян України. Цього чекають люди, які повірили і підтримали «Батьківщину», «Свободу», «УДАР».
Отже, боротьбу за визволення України від кримінально-окупаційної орди не закінчено, все тільки починається...
09.11.2012 17:38
Хто головний фальсифікатор виборів-2012?
Масовими фальсифікаціями,бандитизмом, провокаціями, міліцейськими погромами та протиправними рішеннями продажних судів президент Янукович остаточно дискредитував себе як голова держави в очах усього цивілізованого світу.
У мене немає сумнівів, що всю відповідальність за той кошмар й беззаконня, які відбуваються на цих виборах, несе особисто президент Янукович. Саме він є ідейним натхненником та організатором тотальних масових фальсифікацій, які сталися під час і після підрахунку голосів. Саме він відповідальний за жорстокі бандитські напади, за «беркутівський» бєспрєдєл, за брутальне порушення Конституції та законів України, за ганебні незаконні рішення продажних судів і т.д. Саме з його благословення бритоголові гопники били людей, а міліція відсиджувалася в стороні. Саме він через своїх «рішал» дав команду комісіям нагло красти голоси українців, які підтримали опозицію. Причина - страх. Страх втратити все. Страх виходу Юлії Тимошенко і Юрія Луценка на свободу.Переконаний, що без особистого наказу всемогутнього «папи» все це б не відбулося. І те, що зараз Янукович ховається в кіпрських офшорах і публічно не коментує масові порушення та фальшування на виборах, лише підтверджують його особисту зацікавленість і участь у цих процесах. Таким антидержавним свавіллям і злочинними діями узурпатор хоче забезпечити собі вічне панування і назавжди встановити диктатуру мафії в Україні.
Українці віддали свої голоси опозиції, і вона перемогла. Якщо зараз втратимо перемогу в 13-ти мажоритарних округах, якщо «проковтнемо» незаконні рішення продажних судів, якщо здамо хоч одного нашого кандидата-переможця - гріш нам ціна. Ми повинні відстояти всіх до єдиного: Левченка, Романюка, Булатецького, Карнацкого, Марченка і т.д., всіх. Влада Януковича - це влада брехунів і шулерів, вони грають тільки по правилам тотального кидка. Вступати з ними в цивілізований діалог, як показала практика, безперспективно.
Категорично не можна визнавати сфальсифіковані результати ні на одному з 13-ти округів, де перемогли представники опозиції, жодне рішення ганебних судів.
Опозиція перемогла на цих виборах. Народ сказав «fa.k» окупаційній владі. Крапка. Ніяких перевиборів в округах бути не повинно. У нас є підтвердження переконливої перемоги опозиціонерів протоколами з мокрими печатками, це - офіційні документи. Цей чесний результат повинен бути зафіксований на законній підставі. Але більшість членів ЦВК, на жаль, виконують команди Банкової. Звідси «переможцями» і оголошують Засух, Губських, Пилипишиних і т.д. Але для всіх українців ці люди стали синонімами фальсифікацій, підкупу, бандитизму, брехні, криміналу та відвертих нехтувань нормами законів та Конституції. Як політики, вони вже не існують. Перемога такою ціною - це сором і вічне клеймо, жити з цим їм буде дуже важко. Переконаний, що самі люди вже дуже скоро дадуть гідну оцінку їм особисто та їхнім ганебним діям під час виборчої кампанії.
А нам зараз потрібен чіткий план подальших дій щодо захисту реального волевиявлення громадян України. Цього чекають люди, які повірили і підтримали «Батьківщину», «Свободу», «УДАР».
Отже, боротьбу за визволення України від кримінально-окупаційної орди не закінчено, все тільки починається...
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87044
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11237
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5407
Контакти
E-mail: [email protected]