Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
Мова йде про життя у студентських гуртожитках Національного Авіаційного Університету в Києві. З новостійного сюжету стає зрозуміла вся істинна «викладацька діяльність» керівництва НАУ, першим проректором якого є член Партії регіонів пан Луцький.
Я не знаю як, будучи депутатом ВР, Луцький примудряється займати посаду проректора, але те, що відбувається в університетських гуртожитках можна назвати одним словом - ганьба! Діти живуть як скоти, гірше, ніж у камерах СІЗО. Там, де має бути двоє, на 10-ти метрах - їх шестеро. Один душ на 500 осіб! Та й той закритий, з метою «економії» води. Стіни обдерті, умивальники зламані, туалети страшніше, ніж на сільських автобусних зупинках за часів «совка». Це - жебрацьке гетто. Дітей, під виглядом «благоустрою», змушують рити траншеї і прибирати територію, обіцяючи за це гарні оцінки. Плату за проживання в таких рабських умовах підвищили удвічі за останній рік. Більш того, їх змушують самих ремонтувати приміщення, за свій рахунок.
Керівництво НАУ примусило всіх студентів у гуртожитках обслуговуватися в одного інтернет-провайдера, монополіста. Плата в два рази вище, ніж у звичайних житлових будинках. Студентів у гуртожитках 5000 чоловік, кожен по 100 грн щомісяця. У підсумку, 500 000 грн в місяць вони платять тільки за інтернет! А за самостійне підключення до іншого провайдера штраф - 1000 грн! Крім цього, їх примушують купувати форму, вартістю у 2000 гривень (при реальній вартості не більше 600-700), яка, як виявилося, нікому не потрібна.
Це не просто свавілля, це грабіж. Скажіть, звідки у дітей, що проживають в гуртожитках, або їх батьків такі гроші? Ми неодноразово отримували тривожні сигнали з НАУ про те, що пан Луцький через своїх посередників примушує викладацький склад, працівників та студентів правильно «голосувати». Ми вже повідомляли раніше, як проректор НАУ з виховної роботи, пан Козачок, був у якості провокатора на зустрічі кандидата від Об'єднаної опозиції у 222-му окрузі столиці Дмитра Андрієвського і намагався силоміць перешкоджати його спілкуванню з виборцями.
Саме в НАУ вони хотіли організувати масштабний транзит «електоральних туристів», але завдяки своєчасним публікаціям в ЗМІ, нам вдалося це зупинити.
Але те, що ми побачили в сюжеті - це межа. Політика політикою, вибори виборами, але наші діти не винні, вони не можуть бути заручниками чиєїсь меркантильної похоті і не заслуговують на такі тваринні умови життя. Нагадаю, що сам регіонал Луцький, крім усього, є ще й заступником голови Комітету ВР з науки і освіти! Можна собі тільки уявити, чому може навчити такий проректор, народний депутат , а зараз ще й кандидат в депутати. Не дивно, що керівництво НАУ відмовилося коментувати цю ситуацію і спілкуватися з журналістами. Мабуть, сказати нічого.
Саме тому я закликаю президента Януковича та керівництво Партії регіонів негайно зупинити цей шабаш, ці відверті знущання над студентами. Раджу всім переглянути цей сюжет. На мій погляд, тут є всі ознаки корупційних діянь, в яких повинні розібратися компетентні органи.
Гадаю, що для багатьох студентів та їх батьків після перегляду цього сюжету стане зрозумілим, яким є в реаліях керівництво в НАУ регіонала Луцького. Переконаний, що ніякі залякування, шантаж, підкуп та інші «викрутаси» цього горе-політика не завадять їм зробити свій власний вибір і щиро виконати свій громадянський обов’язок під час виборів. Ми будемо пильно стежити за подіями в Національному Авіаційному Університеті і повідомляти про будь-які порушення чинного законодавства та Конституції України, а також захищати тих, на кого буде здійснено адміністративний тиск та впроваджено інші незаконні дії.
ВІДЕО ТУТ: http://www.youtube.com/watch?v=ZWoAChJfcpI&feature=youtu.be
12.10.2012 14:25
Один душ на 500 душ… Або як знущаються над студентами НАУ (ВІДЕО)
Це відео мають переглянути усі. Зокрема Янукович та керівництво Партії регіонів. Ось такі «покращення» від проректора-регіонала настали для студентів Національного Авіаційного Університета.
Вчора ввечері на мою сторінку в Фейсбук мені надіслали це відео. Це не самвидав, це сюжет у новинах на одному з телеканалів, який пройшов кілька днів тому. Те, що я побачив, мене просто шокувало. Промовчати я не можу.Мова йде про життя у студентських гуртожитках Національного Авіаційного Університету в Києві. З новостійного сюжету стає зрозуміла вся істинна «викладацька діяльність» керівництва НАУ, першим проректором якого є член Партії регіонів пан Луцький.
Я не знаю як, будучи депутатом ВР, Луцький примудряється займати посаду проректора, але те, що відбувається в університетських гуртожитках можна назвати одним словом - ганьба! Діти живуть як скоти, гірше, ніж у камерах СІЗО. Там, де має бути двоє, на 10-ти метрах - їх шестеро. Один душ на 500 осіб! Та й той закритий, з метою «економії» води. Стіни обдерті, умивальники зламані, туалети страшніше, ніж на сільських автобусних зупинках за часів «совка». Це - жебрацьке гетто. Дітей, під виглядом «благоустрою», змушують рити траншеї і прибирати територію, обіцяючи за це гарні оцінки. Плату за проживання в таких рабських умовах підвищили удвічі за останній рік. Більш того, їх змушують самих ремонтувати приміщення, за свій рахунок.
Керівництво НАУ примусило всіх студентів у гуртожитках обслуговуватися в одного інтернет-провайдера, монополіста. Плата в два рази вище, ніж у звичайних житлових будинках. Студентів у гуртожитках 5000 чоловік, кожен по 100 грн щомісяця. У підсумку, 500 000 грн в місяць вони платять тільки за інтернет! А за самостійне підключення до іншого провайдера штраф - 1000 грн! Крім цього, їх примушують купувати форму, вартістю у 2000 гривень (при реальній вартості не більше 600-700), яка, як виявилося, нікому не потрібна.
Це не просто свавілля, це грабіж. Скажіть, звідки у дітей, що проживають в гуртожитках, або їх батьків такі гроші? Ми неодноразово отримували тривожні сигнали з НАУ про те, що пан Луцький через своїх посередників примушує викладацький склад, працівників та студентів правильно «голосувати». Ми вже повідомляли раніше, як проректор НАУ з виховної роботи, пан Козачок, був у якості провокатора на зустрічі кандидата від Об'єднаної опозиції у 222-му окрузі столиці Дмитра Андрієвського і намагався силоміць перешкоджати його спілкуванню з виборцями.
Саме в НАУ вони хотіли організувати масштабний транзит «електоральних туристів», але завдяки своєчасним публікаціям в ЗМІ, нам вдалося це зупинити.
Але те, що ми побачили в сюжеті - це межа. Політика політикою, вибори виборами, але наші діти не винні, вони не можуть бути заручниками чиєїсь меркантильної похоті і не заслуговують на такі тваринні умови життя. Нагадаю, що сам регіонал Луцький, крім усього, є ще й заступником голови Комітету ВР з науки і освіти! Можна собі тільки уявити, чому може навчити такий проректор, народний депутат , а зараз ще й кандидат в депутати. Не дивно, що керівництво НАУ відмовилося коментувати цю ситуацію і спілкуватися з журналістами. Мабуть, сказати нічого.
Саме тому я закликаю президента Януковича та керівництво Партії регіонів негайно зупинити цей шабаш, ці відверті знущання над студентами. Раджу всім переглянути цей сюжет. На мій погляд, тут є всі ознаки корупційних діянь, в яких повинні розібратися компетентні органи.
Гадаю, що для багатьох студентів та їх батьків після перегляду цього сюжету стане зрозумілим, яким є в реаліях керівництво в НАУ регіонала Луцького. Переконаний, що ніякі залякування, шантаж, підкуп та інші «викрутаси» цього горе-політика не завадять їм зробити свій власний вибір і щиро виконати свій громадянський обов’язок під час виборів. Ми будемо пильно стежити за подіями в Національному Авіаційному Університеті і повідомляти про будь-які порушення чинного законодавства та Конституції України, а також захищати тих, на кого буде здійснено адміністративний тиск та впроваджено інші незаконні дії.
ВІДЕО ТУТ: http://www.youtube.com/watch?v=ZWoAChJfcpI&feature=youtu.be
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422
Контакти
E-mail: [email protected]