Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
12.10.2012 14:25

Один душ на 500 душ… Або як знущаються над студентами НАУ (ВІДЕО)

Лідер Громадянського об'єднання "Новий Київ", голова Соціально-Християнської партії

Це відео мають переглянути усі. Зокрема Янукович та керівництво Партії регіонів. Ось такі «покращення» від проректора-регіонала настали для студентів Національного Авіаційного Університета.

Вчора ввечері на мою сторінку в Фейсбук мені надіслали це відео. Це не самвидав, це сюжет у новинах на одному з телеканалів, який пройшов кілька днів тому. Те, що я побачив, мене просто шокувало. Промовчати я не можу.

Мова йде про життя у студентських гуртожитках Національного Авіаційного Університету в Києві. З новостійного сюжету стає зрозуміла вся істинна «викладацька діяльність» керівництва НАУ, першим проректором якого є член Партії регіонів пан Луцький.

Я не знаю як, будучи депутатом ВР, Луцький примудряється займати посаду проректора, але те, що відбувається в університетських гуртожитках можна назвати одним словом - ганьба! Діти живуть як скоти, гірше, ніж у камерах СІЗО. Там, де має бути двоє, на 10-ти метрах - їх шестеро. Один душ на 500 осіб! Та й той закритий, з метою «економії» води. Стіни обдерті, умивальники зламані, туалети страшніше, ніж на сільських автобусних зупинках за часів «совка». Це - жебрацьке гетто. Дітей, під виглядом «благоустрою», змушують рити траншеї і прибирати територію, обіцяючи за це гарні оцінки. Плату за проживання в таких рабських умовах підвищили удвічі за останній рік. Більш того, їх змушують самих ремонтувати приміщення, за свій рахунок.

Керівництво НАУ примусило всіх студентів у гуртожитках обслуговуватися в одного інтернет-провайдера, монополіста. Плата в два рази вище, ніж у звичайних житлових будинках. Студентів у гуртожитках 5000 чоловік, кожен по 100 грн щомісяця. У підсумку, 500 000 грн в місяць вони платять тільки за інтернет! А за самостійне підключення до іншого провайдера штраф - 1000 грн! Крім цього, їх примушують купувати форму, вартістю у 2000 гривень (при реальній вартості не більше 600-700), яка, як виявилося, нікому не потрібна.

Це не просто свавілля, це грабіж. Скажіть, звідки у дітей, що проживають в гуртожитках, або їх батьків такі гроші? Ми неодноразово отримували тривожні сигнали з НАУ про те, що пан Луцький через своїх посередників примушує викладацький склад, працівників та студентів правильно «голосувати». Ми вже повідомляли раніше, як проректор НАУ з виховної роботи, пан Козачок, був у якості провокатора на зустрічі кандидата від Об'єднаної опозиції у 222-му окрузі столиці Дмитра Андрієвського і намагався силоміць перешкоджати його спілкуванню з виборцями.

Саме в НАУ вони хотіли організувати масштабний транзит «електоральних туристів», але завдяки своєчасним публікаціям в ЗМІ, нам вдалося це зупинити.
Але те, що ми побачили в сюжеті - це межа. Політика політикою, вибори виборами, але наші діти не винні, вони не можуть бути заручниками чиєїсь меркантильної похоті і не заслуговують на такі тваринні умови життя. Нагадаю, що сам регіонал Луцький, крім усього, є ще й заступником голови Комітету ВР з науки і освіти! Можна собі тільки уявити, чому може навчити такий проректор, народний депутат , а зараз ще й кандидат в депутати. Не дивно, що керівництво НАУ відмовилося коментувати цю ситуацію і спілкуватися з журналістами. Мабуть, сказати нічого.

Саме тому я закликаю президента Януковича та керівництво Партії регіонів негайно зупинити цей шабаш, ці відверті знущання над студентами. Раджу всім переглянути цей сюжет. На мій погляд, тут є всі ознаки корупційних діянь, в яких повинні розібратися компетентні органи.

Гадаю, що для багатьох студентів та їх батьків після перегляду цього сюжету стане зрозумілим, яким є в реаліях керівництво в НАУ регіонала Луцького. Переконаний, що ніякі залякування, шантаж, підкуп та інші «викрутаси» цього горе-політика не завадять їм зробити свій власний вибір і щиро виконати свій громадянський обов’язок під час виборів. Ми будемо пильно стежити за подіями в Національному Авіаційному Університеті і повідомляти про будь-які порушення чинного законодавства та Конституції України, а також захищати тих, на кого буде здійснено адміністративний тиск та впроваджено інші незаконні дії.

ВІДЕО ТУТ: http://www.youtube.com/watch?v=ZWoAChJfcpI&feature=youtu.be

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]