Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
23.07.2015 11:20

Економія дає результати

Народний депутат України VII та VIII скликань

17 липня під час минулого сесійного тижня, за ініціативи народних депутатів від фракції «Народний Фронт» був прийнятий Проект Закону №2335а щодо збільшення видатків на забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх шкіл за рахунок економії грошових кошті

17 липня під час минулого сесійного тижня, за ініціативинародних депутатів від фракції «Народний Фронт» був прийнятий Проект Закону№2335а щодо збільшення видатків на забезпечення підручниками учнівзагальноосвітніх шкіл за рахунок економії грошових коштів на оплату праці тасоціальне забезпечення народних депутатів України.  

На здійснення депутатської діяльності Державним бюджетом Українина 2015 було передбачене фінансування, втому числі видатки на оплату праці народних депутатів та їх соціальнезабезпечення в розмірі 440 498,7 тис. грн. Проте, у зв’язку з фактичнимзменшенням заробітної плати народних депутатів та їх соціального забезпечення упорівнянні із запланованими та закладеними у бюджет, була зекономлена значнасума грошових коштів – 131 000, 00 тис. грн.

Народні депутати фракції «Народний Фронт» підготували проектзакону 2335а про забезпечення шкільними підручниками найбільш соціально незахищенихучнів за рахунок зекономлених коштів. Законопроект дозволяє відправити зекономлені кошти апарату ВерховноїРади (в тому числі І зарплата депутатів) на закупівлю підручників для школярів.Це 131 млн грн від Верховної Ради та 49 млн грн від Кабінету Міністрів. За цепроголосували 262 депутати.

Згідно нового закону передбачається збільшення фінансування на видання,придбання, зберігання і доставку підручників і посібників для учнівзагальноосвітніх навчальних закладів із числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів,дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із сімей, які отримуютьдопомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогумалозабезпеченим сім'ям" і національних меншин.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи