Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
09.03.2011 16:18

ТОП-10 божевільних винаходів: жартівлива підбірка

Патентний повірений, тренер програми РАДА USAID, FDI-професіонал

Пропоную до Вашої уваги жартівливу підбірку винаходів, які отримали правову охорону (запатентовані).

1. До людської совісті і взаємовиручки апелює шапочка для метро, запатентована в Японії. Вона призначена для того, щоб пасажир міг спокійно подрімати і не проспати свою станцію. Для цього на лобі шапочки є спеціальне віконце, в яке потрібно вставити картонку з назвою станції. 

2. У Японії ж з'явився пристрій для тренування усмішки. Апарат на кшталт ортодонтичного слід носити мінімум по 3 години на день для того, щоб м'язи вашого обличчя звикли посміхатися. 

3. Якщо час від часу ви «клюєте носом» під час робочого дня, вам буде корисний винахід Thinky Corporation з Токіо - прилад під назвою «Мозгова сирена» (Brain Buzzer, міжнародний патент № 34666, 1998 рік). Для приведення себе в активний стан, необхідно вкусити тонкий кінчик вібруючої палички. Вібрації передаються мозку, і ви безболісно прокидаєтеся. 

4. Мешканці радянських комунальних квартир напевно оцінили б бельгійський таймер для унітазу, який показує людині, скільки часу він вже займає туалет. 

5. Винахідник, якому, очевидно, доводилося надто часто міняти дитячі пелюшки, знайшов управу на маленьких вертких чудовиськ. Це блокувач, який фіксує немовля на пеленальному столику. Живіт притискає масивна дуга, а ноги сковуються липучками. 

6. Щоб знати, коли саме дитину потрібно сповивати, скористайтеся датчиком вологості для підгузків. 

7. Якщо ви боїтеся спати з вашою маленькою дитиною в одному ліжку, купіть собі дитячу клітку. Овальна куполоподібна структура з вигнутими поперечинами досить міцна, щоб витримати вагу дорослої людини, що випадково навалилася у сні на малюка. 

8. Шкірний трафарет для спортивних фанатів вбудований в ремінець звичайної бейсболки. Просто надіньте її задом наперед і постійте як слід під палючим сонцем. Червоний напис на лобі вам гарантований. 

9. Група студентів з нью-йоркського університету розробляє систему, за допомогою якої рослини зможуть телефонувати своїм господарям, які забули їх полити. Причому, є думка записувати голоси рослин відповідно до їх назв. Наприклад, шотландський мох міг би говорити з шотландським акцентом. 

10. На жаль, не набув поширення нехитрий, але гуманний винахід, зроблене в середині ХХ століття у Великобританії. Це драбинка для павучків, які випадково опинилися у вашій ванні і не можуть вибратися назовні.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи