UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
17.11.2022 00:38

Дозволи на користування надрами відтепер можна оформити онлайн

Начальник управління, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Електронний кабінет надрокористувача доступний на єдиній національній платформі ЕкоСистема.

Використовуючи сервіс можна подати заяви та пакети документів для отримання чи переоформлення спецдозволів на користування надрами, продовження строку дії, внесення змін або розширення меж. Крім того, отримати пропозиції від Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України щодо можливості надрокористування та погодження від органів місцевого самоврядування. 

Функціонал електронного кабінету передбачає використання ГІС-системи, за допомогою якої онлайн можна буде перевірити контур кожної заяви на наявність перетинів з дійсними спеціальними дозволами, іншими заявами, об'єктами природно-заповідного фонду, Державного земельного кадастру України та водними об'єктами. Це теж сприятиме зменшенню кількості повернень документів через наявність перетинів та забезпечить інформацією про земельні ділянки, що потрапляють у межі контуру заяви. 

Повний функціонал буде доступний по завершенню воєнного стану в Україні. Оскільки наразі обмежено доступ до певної інформації з міркувань національної безпеки. Також, сьогодні триває робота над переведенням в онлайн послуг з подання  заяв та документів для проведення державної реєстрації робіт і досліджень, пов'язаних з геологічним вивченням надр (форма 3-ГР) та щорічної звітності про баланс запасів корисних копалин (форми 5-ГР, 6-ГР, 7-ГР). Вони також незабаром стануть доступними у Електронному кабінеті надрокористувача на ЕкоСистемі ( https://eco.gov.ua/ ).

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]