Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
18.02.2016 09:25

НЕП: Україна на зламі епох

Громадський діяч, підприємець, еколог. Голова ГО "Українська військова організація СПАС-23"

Наша держава не має міцного фундаменту, ми не маємо незалежної преси!

Нова епоха починається лише на руїнах старої. ДопокиУкраїнська держава не позбавиться залишків "совкової" системи, вонане зможе говорити про ефективний сталий розвиток, - таку думку у своїй промовіпід час чергового засідання дискусійного клубу «НЕП» підкреслила відомийполітичний та громадський діяч Інна Богословська.

Наша держава не має міцного фундаменту: у нас відсутні якпрофесійні аналітики чи політики, так і школи, які зможуть дати хорошу освітуспеціалістам цієї сфери.

Ми не маємо незалежної преси, яка б могла об'єктивновисвітлювати інформацію, не підпорядковуючись інтересам олігархічних кланів."Ми знаємо, як поведе себе звичайний українець, але не знаємо, як поведесебе багатій".

У зв'язку з переліченим, виникає істотний ризикостаточної руйнації Української держави зможе у найближчі роки.

 Для того, щобврятувати державу ми обов'язково маємо подбати про важливі суспільні функції:зовнішній захист, внутрішню безпеку та інституції (медичну, освітню, наукову,культурну і т.д.). Сьогоденні інститути не здатні сприймати завдання, тимбільше їх виконувати, бо кожен "вождь" робить все так, як йомувигідно. Необхідно якнайшвидше викоренити залишки "совкової"ідеології і почати змінювати свідомість людей.

Для початку системних зрушень у функціонуваннісуспільно-економічного організму варто лише акумулювати волю та ідеї 4відсотків активної спільноти, лідерів суспільної думки. Згодом, до нихприєднаються чергові верстви небайдужих.

 Наразі основнимзавданням є оперативно розробити план дій та визначити засоби й ресурси їхреалізації. Слід якомога швидше донести нові ідеї до мас, щоб не втратитиреальний шанс змінити не тільки свідомість народу, а їх майбутнє Українськоїсамостійної держави.

Адже ми вже переконалися у тому, що наше суспільство здатнесамоорганізовуватись і рішуче відстоювати свої ідеали. Необхідністьтрансформації суспільної свідомості диктує час і ми не маємо права змарнуватинаші історичні шанси на розвиток.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи