Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
28.01.2016 16:27

Дискусійний клуб «НЕП» визначив орієнтири

Громадський діяч, підприємець, еколог. Голова ГО "Українська військова організація СПАС-23"

Плануємо зосередитися виключно на інноваційних проектах.

 У середу в гостинній кав’ярні театру «Браво» відбулася інавгураційназустріч засновників нашого дискусійного клубу «НЕП».

 Спілкування було наповнене конкретним змістом.

Щодо організаційнихзасад роботи клубу:

Домовилися про щотижневі зустрічі. Вхід для учасників – вільний.Членських внесків не буде. Водночас, підтвердженням участі є регулярна присутністьна засіданнях (зрозуміло, що відвідувати клуб кожної середи  без виключення не вдасться нікому :-).

Кожного вечора відбуватиметься дві тематичні доповіді (до 20 хв) та їхобговорення (до 40 хв.). Умови участі потенційних доповідачів обумовлюютьсяокремо. Але вони є більш ніж ліберальними – головне, щоб тематика виступу булацікавою для суспільства.

Результати кожної доповіді фіксуватимуться у відповідному відео сюжеті,котрий буде доступний для широкого загалу на відповідному інтернет-каналі, як істислий письмовий зміст доповіді.

Щодо концептуальнихзасад роботи клубу:

Плануємо зосередитися виключно на інноваційних проектах.

 В умовах критичного відставання від передових світових економік маємошукати рецепти для «стрибка» у сферу господарства «п’ятого-шостого переділу».Це можливо за умови концентрації державно-приватного партнерства виключно на декількохключових напрямках.

 За результатами послідовного розгляду десятків ініціатив спільнимизусиллями виокремимо 5-7 пріоритетів, на яких запропонуємо сконцентрувати увагудержави і підприємницької спільноти у найближчій перспективі.

 У полі зору – широке коло напрямів. Це - альтернативна енергетика, раціональне господарювання, IT-технології, аграрний сектор, космічна галузь,медицина нових технологій, профілактика здорового способу життя шляхомконцептуальних змін у самосвідомості громадян (здорове харчування) тощо.

Працюємо за умовною схемою: соціально-економічний інжиніринг - визначеннястратегічних напрямків економічного розвитку нової України – створення основдля Нового суспільного договору.

Щодо філософіїздорового життя і раціону:

Про поєднання духовної практики з простими принципами оздоровляння власногоорганізму, відкриття нових енергетичних і життєдайних можливостей «продуктів знашої планети» - у наступному матеріалі, де ми розкриємо основні тезитематичної доповіді знавця цієї тематики – Юрія Волкова.

Запрошуємо також до нас наступної середи, 3 лютого ц. р., колиобговорюватимемо доповіді фахівців у сфері відновлювальної енергетики тапрограмування.

До зустрічі!
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи