Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
19.01.2016 23:31

Не забувайте про вічне!

Громадський діяч, підприємець, еколог. Голова ГО "Українська військова організація СПАС-23"

Меморіал Героїв Української Держави стане вагомим внеском нашого покоління у справу історичного примирення і закладення надійного фундаменту здорового розвитку нації для наших нащадків.

Кожна держава має свою історію і своїх героїв. Героїв, які протягомсвого життя відстоювали свободу народу і боролися за право називати країнунезалежною.

В той же час, люди майже ніколи не задумуються про те, чим жертвувалисини України. Про те, що вони полишали свої сім'ї, домівки ба навіть й своєжиття заради майбутніх поколінь. Герої виконують свій обов’язок передмайбутніми поколіннями і заслуговують на довічну пам'ять про них.

Саме тому, наше громадс ь ке об' є днанн я «Українська військова організація СПАС-23» пропонує ідею перенесенняпраху видатного політичного і громадського діяча, полковника УНР, першогоголови ОУН Євгена Коновальця на територію Софії Київської.

Меморіал Героїв Української Держави стане вагомим внеском нашогопокоління у справу вшанування борців за Батьківщину. Українському народу невистачає впевненого короку до єдності, поваги й шани один до одного. Меморіалстане місцем концентрації патріотичного духу минулих століть й допоможе громадськості віднайти свою ідентичність . Його створеннястане кроком до зміцнення національної свідомостіспіввітчизників, спонукає націю переосмислити історію нашої Землі.

Першим кроком може бути повернення Євгена Коновальця, героя України,додому. Саме на Батьківщині його душа знайде спокій. Звертаюсь до всіх свідомихгромадян черговий раз не згаяти можливості вшанувати пам'ять своїх відважнихпредків і висловити їм дяку за незалежну державі. Підтримайте петиціюповернення всенародного Героя додому.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net