Чи зможе Україна виконати обіцяне?
Для того, щоб співпраця між Україною та КНР розвивалася, важливим аспектом є виконання контрактних зобов'язань і побудови співпраці на основі взаємовигідних умов.
Нещодавно я мав можливість зустрітися з послом Китаю Чжан Сиюнь та обговорити ряд важливихпитань взаємодії України та Китайської Народної Республіки. На заході, який відбувся 5 листопада 2015 року, і Україна,і Китай відмітили широке поле для співробітництва між сторонами, у тому числі йу сфері продовольства. Важливою складовою виступає готовність країн до налагодженнястабільного і взаємовигідного співробітництва.
Позитивною новиною стало те, що китайський народпочав впізнавати українську продукцію на ринку КНР. Нарешті віковічний трудкозацького народу почали цінувати й Україна стала новим гравцемсільськогосподарської сфери. Тепер у нас є можливість конкурувати і відстоюватисвої позиції нарівні з такими країнами як США, Канада та Австралія.
Під час зустрічі директор Департаменту продовольстваДмитро Шульмейстер назвав стратегічні напрями, які можуть зацікавити КНР: розширенняринку сої, розвиток аквакультури й переробки риби, підвищення якостіукраїнської продукції та приведення у відповідність із стандартами і вимогамиЄвропейського Союзу українського товару. Як відомо, багато підприємств вУкраїні вже впровадили стандарти ISO і HACPP. Ми сподіваємося на те, що цей фактстане позитивним знаком для китайських споживачів, як показник якості табезпеки продовольчої продукції.
Просування українських продовольчих товарів назовнішні ринки цікавить нашу державу насамперед у розрізі експорту продукції здодатковою вартістю. Тим не менш, такий стратегічний напрямок як експорт зернових,не залишається поза нашою увагою. Хотів би відзначити, що для України є дужеважливим відкриття експортусоняшникового шроту, а також майбутня перспектива його експорту. Для цього Україні потрібно буде збільшити посівні площі, інвестиції на АПК і створитибізнес-майданчик для подальших переговорів. У результаті цього Пан Посол висловивідею обговорити це питання на Міждержавній Україно-Китайської Комісії з проведеннямподальшого бізнес-форуму в листопаді або грудні поточного року.
Але для того, щоб співпраця між Україною та КНРрозвивалася, важливим аспектом є виконанняконтрактних зобов'язань і побудови співпраці на основі взаємовигідних умов. Надзвичайний і Повноважний Пан Посол зазначив,що Китай очікує виконання українською стороною зобов'язань контракту іпродовження стабільного співробітництва в торгівлі зерновими та розвитку сільськогосподарськоїінфраструктури.
Україна має виконувати багатомільярдний контракт зпоставок зерна в Китай незалежно від ризиків, які несуть загрозу чи зривконтракту. Влада КНР зазначила, що врезультаті невиконання контракту, вона буде змушена подати на Україну до суду. Томунам потрібно активізуватися для виконання обіцянки, щоб не втратити можливостібути учасником процесу створення єдиної системи інфраструктурних і торговихшляхів у Євразії, яка має об’єднати східну та західну частини континенту йстати аналогом Великого шовкового шляху у ХХІ ст.
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін вчора о 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз вчора о 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов вчора о 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов 20.11.2024 15:59
- Кремль тисне на рубильник Євген Магда 20.11.2024 15:55
- Судова реформа в контексті вимог ЄС: очищення від суддів-корупціонерів Світлана Приймак 20.11.2024 13:47
- Як автоматизувати процеси в бізнесі для швидкого зростання Даніелла Шихабутдінова 20.11.2024 13:20
- COP29 та План Перемоги. Як нашу стратегію зробити глобальною? Ксенія Оринчак 20.11.2024 11:17
- Ухвала про відмову у прийнятті зустрічного позову підлягає апеляційному оскарженню Євген Морозов 20.11.2024 10:35
- Репарації після Другої світової, як передбачення майбутнього: компенсації постраждалим Дмитро Зенкін 20.11.2024 00:50
- Що робити під час обшуку? Сергій Моргун 19.11.2024 19:14
- Як реагувати на вимоги поліції та ТЦК: поради адвоката Павло Васильєв 19.11.2024 17:55
-
Віктор Ющенко та партнери відчужили право на видобуток газу на Полтавщині
Бізнес 122463
-
"Ситуація критична". У Кривому Розі 110 000 жителів залишаються без опалення
Бізнес 20791
-
Британія утилізує п'ять військових кораблів, десятки гелікоптерів і дронів задля економії
Бізнес 9071
-
За вітраж Тіффані троє учасників торгів змагалися 6 хвилин – його продали за $12,48 млн: фото
Життя 8679
-
Як тренування в спортзалі можуть нашкодити: помилки початківців
Життя 7513