Футбол - одна із сторін політики
При такому керівництві, при такій зорганізованості й патріотизмі, яке мають керівні органи всіх структур, ми ще довго будемо пасти задніх і лише тільки й мріяти про можливі перемоги.
Футбол - це та сама політично направлена гра, де маючи великий потенціал, його не використовують, тільки через те, що комусь це невигідно. Але що держава, що футбол мають демократичний характер і користування нечесними засобами гри лише псує стосунки у суспільстві.
Скільки років Україна воліє бути цілком незалежною, нікому не винною, не під кого не підлаштованою, державою? Скільки років Збірна України прагне перемагати, долати суперників та потрапляти у фінали без зайвого клопоту?
Відповідаючи на ці питання, в першу чергу хочу зазначити, що способи досягнення цього у нас є, людська сила мається, український козацький дух тече у нас у крові. Звісно досвіт трохи суперечить вжитим твердженням, але він не заперечує можливості вершити справедливість і перемагати у протистояннях.
Вчора на НСК "Олімпійський" відбувся матч Україна-Іспанія, де наші брати зазнали чергової поразки. Сказати, що ми гірші від суперників, то ні, ще й кращі. Хіба іспанці мають таке історичне підґрунтя українського роду, хіба вони все життя змагалися за незалежність, за право голосу? Не зовсім зрозумілі комбінації тренерів, які ж, мабуть, отримали ці настанови від власників футбольних клубів, від партнерів, від усіх, хто безпосередньо пов'язаний із політикою. Тому футбольна сфера несе в собі всі принципи та правила гри ідентичні політиці.
Згадуючи історію протистояння українців та іспанців у футбольному дербі, на жаль, позитивного результату для нас не було. Вперше супротивники завітали до України в 2003 році, і забрали із собою нічию. Тоді закинути м'яч у ворота іспанців змогли Воронін та Горшков. Потім матчі збірних відбувалися в Німеччині та Севільї, де українська збірна сумлінно намагалася вийти переможцем, але доля розпорядилася інакше. Цього разу всі вболівальники, весь стадіон, вся держава чекала перемоги Збірної України. На противагу цьому бажанню можна поставити не менш важливе - завершення війни в АТО і звільнення українських територій від російського агресора.
При такому керівництві, при такій зорганізованості й патріотизмі, яке мають керівні органи всіх структур, ми ще довго будемо пасти задніх і лише тільки й мріяти про можливі перемоги. Та годі мріяти! Треба вже перемагати! Замість того, щоб лише знизувати плечима після невдач президенти, тренери, спонсори мають виконувати свої обов'язки. Тренерському штабу Збірної України необхідно якомога швидше знайти золоту середину, щоб команда могла добре вивчити суперника та налаштуватися на гру, особливо це стосується збірних, які нижче в рейтингу. Час вже нам навчитися перемагати спокійно, впевнено і на рівні. А головний тренер Михайло Фоменко продовжує наполегливо гнути свою лінію і відмовляється ризикувати навіть в тих моментах, коли це очевидно навіть школяреві. Хіба не час Україні підніматися з колін? Ми довго сиділи вкінці лавки, час вже совати чергу і сунутися на початок.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87037
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11223
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9236
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5706
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5379