Медова Україна
Необхідно поглиблювати переробку сировини на території України, полегшувати роботу ведення бізнесу, також потрібні формування та розробка бренду українського продукту та шляхи його популяризації.
Середсільськогосподарської продукції на американськомуринку перше місце займає продукція нашого українського меду. Але якщо запитатипростого американця, який мед він кладе собі в мюслі вранці, він не відповість.І наша задача полягає в тому, щоб кожен американець вранці, коли відкриваємаленький пакетик з медом розумів, що цей мед з України. Більше того, він вжемав уявлення про нашу країну, її розташування та особливості.
Якщо повернутися доісторії, то тисячу років назад законодавство взаємин між людьми, як не дивно,будувалася на медовому авторитеті. Тобто за знищення бортів (вуликів)призначалася смертна кара, за вбивство людини розглядалося питання помилуваннячи зміни системи покарання, а от за знищення бджолиної сім'ївзагалі ніхто не розглядав будь-який альтернативний варіант. Свого часу українськадержава забезпечувала всю Візантійську державу, Європу, Індію, та навітьАмерику справжнім першосортним медом. До кінця 19 століття для того, щоботримати мед, треба було вбити всю родину бджіл. З пропозицією Прокоповича,коли виник варіант отримання меду без трагічних наслідків для сім'ї, українські представники звичаєвого виробництваперевели мед розряд промислового виробництва. І як завжди, з тією жКонституцією Пилипа Орлика, чи з тим положенням Євгена Коновальця в гвардіях іоборонних підрозділах, ми не користуємося тим, що ми винайшли, а наші ідеї доуваги взяли корейці, європейці чи інші, більш оперативні країни.
Нещодавно ми приїхали зКореї, де проходив черговий мировий конгрес бджолярів (2013 року він був вУкраїні) і ми мали змогу подивитися на нові винаходи в цій сфері, оновленітехнології та ще небачені види продукту виготовленого з меду. Там знаходятьсяфабрики, які готують ще й додаткові продукти: різноманітні чаї, порошковівироби і не використовують мед, як сировину загалом. Одне з того, що нас тамздивувало, то вивіз сировини за територію Кореї найбільша корупційна модель україні. Тобто для того, щоб отримати подібний дозвіл, люди жертвують ледве невласним життям.
Українські реалії непредставляють нам дійсних переробок, тобто звісно є невеликі, середнього класупідприємства, які скуповують, намагаються просувати на внутрішньому ринку, алеосновна маса йде у якості сировини для інших галузей(кондитерські вироби, напоїі т. д.). Дуже важливо для України зробити базові виробництва збору і переробкисировини. Ми хочемо побачити розфасований українськими підприємствами мед, як усебе на ринку, так і на ринку Європи. Інтелект у наших підприємців присутній,думка творча та інженерна є, але дуже важливо створити протекцію. Тобто будь-якастимуляція і мотивація до максимальної переробки сировини. Для цього требастворювати умови, шукати можливості, регуляторно оформлювати документацію длябджолярів, що зарадить незаконній конкуренції підприємств.
Ми чекаємо від державипротекції, нас потрібно захищати на чужих ринках. Держава має обрати політичниххід, дію чи виклик світу про те, що вони захищають українських виробників ваграрній сфері. Досвід з'являється на змаганнях, тому рекомендую підприємцям тавиробникам відвідувати якомога більше комунікаційних точок. Чи то виставка,форум, круглий стіл там все однонабувається досвід і розуміння процесів у яких живе глобальний світ.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422