Інноваційно-інвестиційне співробітництво Київ-Пекін
Після підписання меморандуму про стратегічне співробітництво між Українською та Китайською торгівельними асоціаціями 7 вересня 2015 року, головним завданням якого є розвиток економіки та торгівлі, наша держава почала готувати проекти для інноваційно-інвест
Для оновлення технологійта розширення експорту Україна має створити успішну модель економічногозростання, а саме: стійке ринкове середовище з вигідними партнерами тазалучення іноземного капіталу. Якщо спиратися на аналіз українсько-китайськихринкових відносин, де 8 %українського експорту приходиться на Китай, а 10 % українського імпорту цеКитай, то можна впевнено сказати, що нам необхідно шукати нові способипідвищення рівня співпраці з КНР, який, на сьогодні, може запропонувати нампотрібні чинники.
Після підписання меморандуму про стратегічне співробітництво міжУкраїнською та Китайською торгівельними асоціаціями 7 вересня 2015 року,головним завданням якого є розвиток економіки та торгівлі, наша держава почалаготувати проекти дляінноваційно-інвестиційного співробітництва Київ-Пекін.
Серед запропонованихна розгляд Українській та Китайськійторгівельній асоціації, можна виокремити наступні: 1) Створення постійно діючого Українсько-КитайськогоHi-Tech EXPO - центру (Експоцентру), посприяє перенесенню туди частиниекспозиції, що допоможе нашій країні детальніше ознайомлюватися з продукцієюпартнерів та мати можливість йти в ногу із розвитком технологічного прогресу. 2)Створення Українсько-Китайського центра енергоефективності з спільнимвиробництвом смарт-технологій обліку та управління оптимальним використаннямтепло-, водо- та енергоресурсів на базі китайських комплектуючих. Енергетичні ікомунальні проблеми посприяють закріпленню українських виробників накитайському ринку через реалізацію спільних проектів з метою вирішення питаньзбереження та ефективності використання цих ресурсів. 3) Спільне проектування,інвестування, будівництво та експлуатація ново-індустріальної екопаркової зони"Смартекомісто" з Міжнародним центром екологічного машинобудування натериторії мулових полів Бортницької станції в форматі ново індустріального. Узв'язку зі співпрацею з Китаєм, Україна може отримувати додаткові можливостідля участі в екологічних проектах, паралельно запроваджуючи ефективні рішення йна українських підприємствах. 4) Інвестпрограма будівництва соціально-доступногошвидкісного екоіндустріального будівництва житла на базі спорудження виробничо-індустріальнихбудівельно-сервісних кластерів та смарт-технологій екологічного індустріальногобудівництва на базі трансферу європейських та українських інноваційнихтехнологій та китайського промислового обладнання. Домовленість між китайською та українською сторонами щодо інвестуванняінфраструктурних проектів з будівництва житла та забезпеченням потрібногообладнання допоможе вирішити проблему нестачі житла та його доступності. 5) Дольова участь у створенні Міжнародногоагроекобіотехнологічного інкубатора у м. Києві як центру інновацій таінвестиційного сервісу в рамках Національної біоекономічної платформи звиробництва біоетанолу та біопластику. Участь у реалізації новихперспективних розробок на біоекономічній платформі створює для України низкудодаткових можливостей щодо нарощення власного технологічного потенціалу тарозширення присутності на економічному ринку.
Всі запропоновані проекти базуються нааналізі потреб сучасного світу і можливості їх задоволення при реалізаціїспівпраці з Китаєм, країною, яка всфері технологій розвивається у багатьох напрямках та своїм унікальним шляхомзмогла збудувати сучасну інфраструктурну основу інноваційної та масштабну культурно-креативнуекономіку. Сила національного духу та неперевершена працьовитість китайськогонароду стали запорукою глобальної лідерської перспективи Китаю у 21-му сторіччіта його нинішньої ролі одного з найбільших світових інвесторів, який планомірновиносить за кордон надмірні промислові потужності. В цих тенденціях іможливостях - глобальний шанс для нашої країни.
- Права, гарантовані Конституцією України, які неможливо обмежити Світлана Приймак вчора о 18:21
- Процедура видачі Держпрацею дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки Євген Морозов вчора о 10:32
- Сила чи емпатія Наталія Тонкаль 16.11.2024 20:57
- Видалення з реєстру старої щорічної декларації депутата та подання виправленої Євген Морозов 16.11.2024 16:07
- Справедливість по-українськи: забрати в бідних, збагатити чиновників Андрій Павловський 15.11.2024 22:06
- Перевибори у Німеччині. Нові проблеми чи можливості для України? Галина Янченко 15.11.2024 17:33
- Особистий бренд – ваш новий бізнес-актив Наталія Тонкаль 15.11.2024 14:39
- Нові правила управління державним майном та реалізації арештованих активів Дмитро Зенкін 15.11.2024 14:09
- Обміняйте Шевченка Євген Магда 15.11.2024 13:56
- Університети і ринок праці: взаємозалежність Юрій Баланюк 15.11.2024 13:37
- Виїзд дитини за кордон під час війни: порада від сімейного адвоката Світлана Приймак 15.11.2024 12:59
- Право постійного землекористувача надавати земельну ділянку в оренду третій особі Євген Морозов 15.11.2024 11:16
- ІТ в США та в Україні: порівняння зарплат, витрати та перспективи Сергій Хромченко 15.11.2024 10:39
- Воднева галузь США після обрання Трампа: чи зупинить Америка рух зеленого водню? Олексій Гнатенко 15.11.2024 09:15
- Форвардні контракти на ринку електроенергії ЄС: як працювати з вигодою та без ризиків Ростислав Никітенко 14.11.2024 11:55
-
Темні емпати: який це тип особистості та що про них кажуть психологи
Життя 10048
-
Чи корисно їсти лише раз на день?
Життя 8109
-
Комедія з Монікою Белуччі та продовження легендарного "Гладіатора": чотири кіноновинки тижня
Життя 8038
-
Секрет дорогих яєць. Як виробники задерли ціни та збільшили експорт
Бізнес 5240
-
NASA та Microsoft запустили чатбот на основі ШІ, що відповідає на питання про Землю
Бізнес 4275