Всі засоби хороші
Про координацію діяльності органів внутрішніх справ щодо захисту прав і свобод громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань влада (діюча) забула назавжди.
Реформування, яке на сьогодніпроводить влада в цілому, та, безпоседньо, в МВС України,несе лише фейкові цінності замилюючи очі українському народу. Бажання висунотоїмайданом влади «укоренитися на завжди», лише підтверджує те, що кожен вирішуєсвої особисті питання за допомогою свого службового становища, а на людей їмначхати! Недосконалість в організації та управління правоохоронною системою призводить до порушення прав і свобод людиниі громадянина, остаточно знищує довіру населення до правоохоронних органів у цілому,та негативно впливає на своєчасність і ефективність заходів, спрямованих назахист та реалізацію визначених Конституцією України та законами прав і свобод.Про координацію діяльності органіввнутрішніх справ щодо захисту прав і свобод громадян, інтересів суспільства ідержави від протиправних посягань, охорони громадського порядку і забезпеченнягромадської безпеки, влада ( діюча) забула назавжди!
В якості стеба ( прикола), булазапропонована грузинська модель реформування МВС, з можливими «заохочувальнимипризами»: чарівною дівчиною, яка представляла модель реформи по-суті і по-формі -теж! Але нам всім добре зрозуміло, що за представленою моделлю ховається вся тажструктура організаційної діяльності МВС, де в першу чергу треба подолатикорупційну платформу серед наших політиків. Всі ці понти з назвами( поліція), промоушеном, показовою реформою, рекрутом нових людей -целише один із можливих варіантів відволікання уваги.
Політика Міністерствавнутрішніх справ Українита особиста мета міністра полягає в зачисткивсьго «під нуль», тобто позбавитися громадської участі та контролю, критикиі обурення щодо відсутності дієвих та реальнихреформ. Викоренити протестуючий громадянських актив в українськийспільноті. Все це робиться для того, щоб зосередити владу в однихруках ( одної політичної сили), через «закрутку гайок», за якоюстоїть ідея формування жандармської системи.
Перед Українською спільнотоюпостало нагальне питання відставки Міністра внутрішніх справ України АваковаАрсена. І парламент ніби то ставить це питання на розгляд! І ніби то яскраві промови про корупцію в системі, мають відгук усуспільстві! Але як на мене це суцільний цирк! Весь цей спектакль побудованийдля збереження місця цьому ж міністру ще на найближчі пів року, а не про реформи чи зміни. Звертаю вашу увагу, що нами запропонованими реформи у силовихструктурах через проект Національної Поліції місцевогосамоврядування ніхто навіть не поцікавився, будь-які пропозиції зверхньо ігноруються, ботоді до реформування зможе долучитися громадськість, чого вони КАТЕГОРИЧНОбояться.
Мені щиро шкода репутаціїдепутатів, які ініціюють відставку Авакова, знаючи, що « цей цирк», спланована акція, і має на меті імунітет ще на пів року ( модель, яка спрацювала у Яценюка). Ще більш шкода патріотів, які можливо будуть використанів темну!
Отже, будь-які запропонованімоделі реформування цією командою, лише вводять в омануукраїнське суспільство. Влада намагається використовувати всі засоби за длядосягнення своїх цілей. І не важливо моральні вони чи ні, адже, як кажуть нашісусіди кацапи,«на войне все средства хороши».
- Листування в месенджерах, соцмережах та електронною поштою як офіційний доказ Наталя Разиграєва 10:57
- Нова ера на енергетичних ринках: кінець диктатури цін Ксенія Оринчак вчора о 16:49
- Український бізнес на Близькому Сході: культура, право і підводні камені Олена Широкова вчора о 16:12
- Замість реформи – репертуар. Замість дій – кастинг на премʼєра Дана Ярова вчора о 15:54
- Преюдиційне значення рішення МКАС при ТПП України для інших спорів: правовий аналіз Валентина Слободинска вчора о 14:47
- Чому бізнес-коучинг стає все більш затребуваним? Олександр Скнар вчора о 14:27
- Негаторний чи віндикаційний позов: який спосіб захисту обрати у земельному спорі? Андрій Лотиш вчора о 14:03
- З житлом і роботою: як змінюється філософія проєкту "Прихисток" Галина Янченко вчора о 13:59
- 5 найтиповіших помилок при впровадженні електронного документообігу Олександр Вернигора вчора о 12:47
- Енергоринок України 2025, коли прийдуть європейські трейдери Ростислав Никітенко 07.07.2025 21:07
- 2025-й: нові провали без нових прізвищ Дана Ярова 07.07.2025 18:49
- Справи про міжнародне викрадення дітей в світлі практики Верховного Суду Леся Дубчак 07.07.2025 18:09
- Мідь – новий барометр глобальних трансформацій Ксенія Оринчак 07.07.2025 15:29
- Договір про рекламні послуги: наслідки порушень у судовій практиці Сергій Барбашин 07.07.2025 11:19
- Медіація у бізнесі: чи готові українські компанії до альтернативних рішень? Катерина Присяжнюк 07.07.2025 11:09
- Готують підвищення тарифів для населення 703
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік 412
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 179
- Військово-економічна пастка: чому зламався бум РФ 130
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? 117
-
10 липня зійде Оленяча повня: о котрій її спостерігати
Життя 16184
-
Не картайте себе за стрес. Поради від експерток, як впоратися з високим рівнем кортизолу
Життя 13118
-
Психологія мільярдерів: чому вони купують наддорогі речі і навіщо їм це
Життя 8885
-
Кава може на 20-30% знизити ризик діабету другого типу – дослідження
Життя 6347
-
Від поранення до власної справи: історія ветерана Федора Самбурського
Життя
4822