Річниця добровольчого руху зі сльозами на очах
Побувавши у зоні АТО та поспілкувавшись з бійцями на передовій я можу впевнено сказати, що сьогочасна ситуація є складною для України.
Нещодавно, 3 травня біля арки Дружби Народів, відбулася річниця з дня створення героїчного добровольчого батальйону «Айдар». Саме з формування цього підрозділу почався процес створення й інших добровольчих батальйонів до яких входили переважно люди, які не могли спокійно сидіти вдома й чекати кращого майбутнього. У рамках цього заходу високопосадовці, діючи воїни, волонтери вирішили започаткувати традицію святкування річниці не тільки «Айдару», а й загального добровольчого руху України.
Почавши боротьбу за права і свободи нашої держави, відстоюючи незламний дух й волю народу на центральному Євромайдані, воїни-патріоти наразі продовжують боронити Батьківщину на Східному фронті України. Тому, того ж дня ,спільними зусиллями влади та волонтерів, був створений телеміст, з допомогою якого встановили прямий зв'язок між Києвом і зоною АТО. Мати з сином, сестра з братом, дружина з чоловіком, діти з батьком змогли обмінятися найтеплішими словами та поглядами в лічені хвилини, які їм було надано. Спостерігати за цим зворушливим дійством без сліз було неможливо!
Ми розуміємо, що завдяки добровольцям в української армії є час на оновлення й повернення в бойовий режим. Адже сьогодні кількість добровольчих батальйонів сягає майже півсотні, якщо бути точнішим у цифрах, то 43. Найвідомішими серед них є вже вище згаданий «Айдар», «Правий сектор», «Азов», «Донбас», «ОУН», «Карпатська Січ» - всі вони брали активну участь у територіальному захисті та обороні України.
Побувавши у зоні АТО та поспілкувавшись з бійцями на передовій я можу впевнено сказати, що сьогочасна ситуація стосунків влади й добровольчих батальйонів формує багато викликів. По-перше, це налагодження системи управління та викоренення бюрократії при оформленні документів. Керманичі не використовують патріотичні настрої народу та бажання відстоювати свою силу та волю. (Дехто з бійців відверто говорить про те, що ставив би таких до стінки й розстрілював на місці). По-друге, це усунення бездарної політики зброярства та її переродження, що дасть змогу людям право взяти до рук зброю й боронити свої будинки. Останнє, але не менш важливе є те, що в країні відсутня підтримка місцевих жителів. Мешканці сіл й міст у зоні, де ведуться бойові дії, бояться підтримувати українську армію лише тому, що в разі зради політичної верхівки України та віддачу територій ДНР і ЛНР, їхні права будуть знищені.
Настрої, які я перейняв будучи там і повернувшись додому, лише переможні. У добровольчих батальйонах за мету стоїть «захищати державу до кінця, не шкодуючи ні тіла, ні душі». Там перебувають сильні, загартовані, міцні духом хлопці, які об'єднавшись разом зможуть здолати агресора. А крадії й «піарники» сидять вдома під ліжками і не пхаються туди, де треба брати до рук зброю. Війна розставила все на свої місця. Добровольчі батальйони вже давно пропагують ідею введення військового стану, що кардинально змінять умови ведення боротьби та надасть більше ресурсів.
Яскравим прикладом міцної згуртованості заради спільної мети є команда козака Доброго, батальйон «Айдар». Бойовий шлях батальйону дуже гострий та важкий. Він брав участь у боях за північні та центральні райони Луганщини, у визволенні Щастя від сепаратистів (за участі батальйону у червні місто перейшло під повний контроль української влади). Крім цього, "Айдар" взяв Лутугине, вів бій із сепаратистами в Рубіжному, на трасі Бахмутка, деблокував Луганський аеропорт, звільнив Георгіївську й перерізав важливу транспортну артерію для терористів Луганськ-Красний Луч.
Зустрівшись в зоні АТО з козаком Добрим, його командою й іншими воїнами, ними була активно підтримана ідея формування козацького полку. Переважна більшість добровольців-козаків, які розуміють, що козацтво й військове лицарство є переможною ідеєю в середовищі добровольця, схвально поставилася до запропонованих мною планів та завдань, які мають бути озвучені й вирішені 23 травня у Києві на Всеукраїнському військовому з'їзді.
Найбільшою загрозою для добровольчого руху на сьогодні є домовленість ( Мінські угоди) верхівки влади України з російським агресором. Тому, добровольчі батальйони чекають від Президента України Петра Порошенка введення військового стану й визначення Росії, як військового агресора для України. Другим серйозним кроком, має стати - повернення всіх законних територій України. Адже не можна відривати дітей від матері.
Можливості й сили є, добровольчих батальйонів вистачає, ми готові! Час Діяти!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411