Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
10.04.2015 02:07

За рибу гроші

Громадський діяч, підприємець, еколог. Голова ГО "Українська військова організація СПАС-23"

Слідкуйте уважно за сценарієм, який застосовується в рибній галузі, бо це основа розпродажу української власності, в тому числі й української землі.

Дорогі друзі, як ми й писали, що розпродаж України почнеться з АПК, хочу вам представити історію за які гроші намагаються продати рибу. Може в якості компенсації за програний суд в Лондоні , може як відпрацювання дієвого сценарію розпродажу української власності, а може і одне, й друге, шановному підприємцю Хіллару Тедеру намагаються віддати рибну галузь через Коваліва Ярему Богдановича (http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B2_%D0%AF%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B0), який до вчорашнього дня керував підприємством Arricano Commercial Real Estate (http://www.capital.ua/ru/publication/23197-rekorda-ne-budet-developery-otkladyvayut-sroki-sdachi-v-ekspluatatsiyu-torgovykh-tsentrov).

Чому до вчорашнього дня? Бо є плітки, що за поданням до Кабінету Міністрів України від Міністерства агропромислової політики, шанованого підприємця та юриста пана Коваліва пропонують на посаду Голови державного агентства рибного господарства України (http://darg.gov.ua/). А у нас, в українців, виникає питання за якими такими чеснотами чи конкурсними процедурами з'являється такий кандидат? (При всі повазі до пана Коваліва Я. Б.). На мою думку все дуже просто — Україна починає розпродаватися з АПК і перший крок, безпосередньо, рибна галузь (http://gazeta.ua/blog/48020/rozprodazh-ukrayini-pochnetsya-z-apk).

Чому я так думаю? А думаю я так, бо жорстока боротьба між паном Адамовським (http://politrada.com/dossier/Andrej-Grigorevich-Adamovskij/) та паном Хіллером (https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D1%80,_%D0%A5%D0%B8%D0%BB%D0%BB%D0%B0%D1%80) за українську власність за рішенням Лондонського суду віддає перевагу російській стороні.  "Лондонський арбітраж своїм рішенням від 31 березня 2015 дав однозначну відповідь - Аrricano виконала опціон, і має повне право знову стати одноосібним власником 100% акцій компанії Ассофіт, і, відповідно ТРК SkyMall. На жаль, для вирішення конфлікту одного лише англійського правосуддя недостатньо. У вересні та грудні 2014 року нашими опонентами було здійснено ряд незаконних дій, які "розмили" структуру права власності на проект "- прокоментував член ради директорів Arricano Real Estate Ярема Ковалів. Зрозумівши, що отримати бажане буде складно й не так швидко, компанія поважного інвестора та підприємця Хіллара Тедера націлилась на українську рибу. Для цього, я думаю, пан Ковалів й запропонований на посаду Голови державного агентства рибного господарства України. На щастя для них ( Arricano Commercial Real Estate), і, на привеликий жаль, для української громади в рибному господарстві залишилося ще чим підживитися. Одним махом, за звичною поведінкою девелоперів, продають гуртом (“оптом”) українську рибу. Все це робиться для підготовки та фасування за західним зразком окремих малих пакетів й з єдиною метою - заробити шалені гроші. Хто до цього працював, кому що належало, які думки є у громади, і в тому числі й громади рибалок України(http://www.ribaki.org.ua/rus/main.php), великим гравцям байдуже. Байдуже - які стратегії, які думки у народу що до свого майбутнього і долі України, як аграрної держави й розвиток всіх її галузь, в тому числі й рибної, зараз в дію вступають хижацьки закони великого бізнесу. Поглинання, роздріблення на ласі шматки та їх продаж за максимальною вартістю. Слідкуйте уважно за сценарієм, який застосовується в рибній галузі, бо це основа розпродажу української власності, в тому числі й української землі.

Земля і воля! Слава Україні!


Детальніше про перспективи рибної галузі України: https://www.youtube.com/watch?v=-fDFB26Xkp8

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]