Стадіон «Чемпіон» в Ірпені: від соціальних програм до світових змагань
Хто б міг подумати ще кілька років тому, що Ірпінь прийматиме спортивні змагання світового рівня? А сьогодні - це не думки і навіть не мрії. Центральний міський стадіон «Чемпіон» активно готується провести найпрестижніші міжнародні змагання.
Хто б мігподумати ще кілька років тому, що Ірпінь прийматиме спортивні змаганнясвітового рівня? А сьогодні - це не думки і навіть не мрії. Центральний міськийстадіон «Чемпіон» активно готується провести найпрестижніші міжнародні змагання.
Вже в червні мивболіватимемо за триразового чемпіонасвіту з бойового самбо, дворазового чемпіона Європи, чемпіона Євразії, мешканцяІрпеня Ярослава Амосова у рідному місті. Саме Ірпінь виборов право напроведення бою за звання чемпіона світу зі змішаних єдиноборств ММА заверсією ММА PRO серед професіоналів. Крім того, тут пройде міжнародний турнірзі змішаних єдиноборств, участь у якому візьмуть найсильніші спортсмени Українита світу. Це стало можливим завдяки потужній спортивній базі, що була створенау місті протягом двох років.
Особливою спортивною гордістю Ірпеня є центральнийміський стадіон «Чемпіон», відкритий влітку минулого року. Це сучаснийспортивний комплекс, побудований за усіма європейськими стандартами з трибунамидля глядачів на 800 місць, першокласним футбольним полем, тенісним кортом, баскетбольнимі тренажерними майданчиками, зони для StreetWorkout, біговою доріжкою ідвома залами з м’яким покриттям.
З часу відкриття, а це менше ніж зарік,«Чемпіон» став традиційним майданчиком для проведення міських, регіональних тавсеукраїнських спортивних заходів. Тут проходив футбольний чемпіонат середкоманд «Ліги учасників АТО» на Кубок героїв АТО, дитячі змагання з футболу«Кубок мера», чемпіонат України з регбі серед дітей, меморіальний турнір ізфутболу імені тренера Володимира Брюховецького тощо. Крім того, стадіон єтренувальною базою для місцевих команд і не тільки. Приємно, що поганяти м’ячана ірпінській траві приїжджають навіть зі столиці. Це ФК «Зірка», ФК«Меліоратор», ФК «Легія». Завжди відкриті ворота стадіону і для нашихфутболістів-АТОвців.
![17813788_1498604363514693_1007736066_n.jpg](/pics/vkarplyuk/17813788_1498604363514693_1007736066_n.jpg)
Ірпінський стадіон працює насамперед для того, щобприщеплювати любов до спорту дітям і молоді. Щотижня його відвідує понад 200дітей. Вони займаються у більш як десяти спортивних секціях. Це дзюдо, самбо,айкідо, степ-аеробіка, йога, бойовий гопак, кен-дзюцу, ММА (змішані бойовімистецтва), кроссфіт, кікбоксинг, баскетбол. Крім того, на базі стадіонустворено дитячу футбольну команду «Ірпінь-Чемпіон», що складається з чотирьохвікових груп.
З дітьми займаються висококваліфіковані тренери: заслуженімайстри спорту, учасники і призери Олімпійських ігор, заслужені тренериУкраїни. Завдяки цьому наші діти демонструють високі результати на регіональнихі всеукраїнських змаганнях. Нещодавно ФК «Ірпінь – Чемпіон» здобув одразу двакубки на чемпіонаті Києва з футзалу. Чудові результати маємо і в дзюдо. Увідкритому турнірі столиці «Спорт для всіх» вихованці тренера ОлександриСтаркової, що є й інструктором штатної збірної України з дзюдо, вибороли одразу12 призових місць. А двоє з них – Русинюк Тарас та Фетько Максим отрималититули «Найкращий спортсмен турніру».
Секції працюють як безоплатно, так і на комерційнійоснові. Ми вивели середньоринковілояльні ціни. Адже стадіон треба утримувати у належному стані, доглядати,обслуговувати, оплачувати комунальні послуги та роботу тренерів і техперсоналу.Однак, для дітей, які потребують особливої соціальної уваги – сиріт, дітей ізбагатодітних чи неблагополучних родин, дітей учасників АТО діють пільги.
Деякі тренери працюють на волонтерських засадах.Наприклад, заступник міського голови, майстер спорту міжнародного класу та п'ятиразовийчемпіон України з бойового самбо Дмитро Христюк двічі на тиждень проводитьбезкоштовні тренування для дітей. А депутат міськради Анастасія Попсуй тричі натиждень проводить безкоштовні спортивні заняття для членів клубу «Друга молодість».
Крім того, на «Чемпіоні» постійно діють «соціальнігодини». З понеділка до суботи з 7:00 до 10:00 та у неділю з 8:00 до 22.00кожен мешканець міста може безкоштовно займатися на футбольному полі, тенісному корті, універсальномумайданчику із синтетичним покриттям для волейболу, баскетболу та міні-футболу.
Звичайно, якщо є велике бажання займатися спортом,то це можна робити і у дворі, і на шкільному полі чи просто у парку. Алесьогодні світ стикнувся з великою проблемою – дуже багато дітей віддаютьперевагу не активному руху, а занадто активному спілкуванню з комп’ютером.Перед нами стоїть серйозне завдання – переорієнтувати їх і переконати в тому,що спорт – це не лише здорово, але йсучасно, модно і круто. Відзначаючи Міжнародний деньспорту особливо приємно усвідомлювати, що Ірпінь уже має чим переконувати. Це стадіон«Чемпіон», Ірпінська дитячо-юнацька спортивна школа та спортивні майданчики укожному парку та сквері міста. На черзі – Льодова арена і міський басейн.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87043
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11232
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5710
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5393