Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
19.03.2013 19:20

Реєстрація права власності на нерухомість при виході з ТОВ

Партнер Адвокатського об’єднання AVER LEX

Нові правила реєстрації дійсно спростили процедуру оформлення права власності на нерухомість при виході учасника з ТОВ.

Яке правове питання зараз найактивніше обговорюють?

Ну власне мова не про публічно-правові відносини, що стосуються переважно закритого клубу депутатів, а звичайних людей. Думаю, що не помилюся, якщо скажу, що питання нових правил реєстрації нерухомого майна.

Зміненийпорядок оформлення та реєстрації права власності покликаний спростити процедуруреєстрації прав та зробити систему обліку прав більш публічною.

Немаєсумніву, що в результаті подібні зміни відбудуться (хоча невідомо до якоїміри), однак нині маємо певний сумбур у впроваджені нової процедури, виявомчого є фактична відмова багатьох нотаріусів застосовувати правила щододержавної реєстрації та великі черги  ворганах державної реєстраційної служби.

Але я хочу зупинитися на окремому випадку оформлення права власності фізичною, чи юридичною особою при передачіїй нерухомого майна у якості компенсації внеску до статутного капіталу.

Раніше процедура ця не була чітковизначена на загальноукраїнському рівні та вирішувалася на підставі актіворганів місцевого самоврядування, зокрема процедура оформлення свідоцтва проправо власності здійснювалася Головним управлінням комунальної власності КМДАна підставі Положення про порядок оформлення права власності на об'єктинерухомого майна в м. Києві, затвердженого Розпорядженням від 27.10.2009 року №1227. Після отримання вказаного свідоцтва, строк отримання якого у загальномупорядку, зазвичай, становив не менше 3 місяців, потрібно було проводитипроцедуру реєстрації в БТІ. Тобто процедура була багатоступінчата, невиправданоскладна, та витратна.

Очевидно, що це було несумісним зпринципом формування зрозумілої, прозорої системи реєстрації та обліку прав нанерухоме майно. Тому вказану процедуру з нового року виконують органи Державноїреєстраційної служби.

Отже згідно зі ст. 18  Закону України «Про державну реєстраціюречових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» свідоцтво про право власності на нерухоме майно, що підтверджуєвиникнення права власності при здійсненні державної реєстрації прав на нерухомемайно, видається фізичним особам та юридичним особам, що вийшли зі складузасновників (учасників) юридичної особи за рішенням органу, уповноваженого наце установчими документами, отримали у власність об'єкт нерухомого майна,переданий їм.

Як і раніше потрібно отримуватисвідоцтво та в подальшому його реєструвати, щоправда передбачається, щореєстрація відбувається автоматично тим же державним реєстратором, що видавсвідоцтво. Тобто процедура видачі свідоцтв та їх реєстрації нарешті доручена одній особі.

Оформлення та реєстрація свідоцтва проправо власності відбувається згідно Порядку державної реєстрації прав нанерухоме майно та їх обтяжень і Порядку надання інформації з Державного реєструречових прав на нерухоме майно. Затвердженого постановою КМУ від 22.06.2011року (надалі - Порядок). Відзначимо, що загалом перелік документів  для виготовлення та реєстрації свідоцтва незазнав особливих змін.

Так за п. 52. Порядку для проведеннядержавної реєстрації прав з видачею свідоцтва про право власності на нерухомемайно у зв'язку з передачею об'єктів нерухомого майна у власність фізичним таюридичним особам, що вийшли із складу засновників (учасників) юридичної особиза рішенням учасників або органу, уповноваженого на це установчими документами,заявник подає органові державної реєстрації прав:

1.Рішення уповноваженого на це установчими документами органу юридичної особи пропередачу об'єкта нерухомого майна у власність фізичній або юридичній особі, щовийшла із складу засновників (учасників) юридичної особи (зазвичай Протоколзагальних зборів учасників компанії, заява Учасника про вихід, статути дозатвердження виходу та після);

2Документ, що підтверджує факт передачі такого майна фізичній або юридичнійособі, що вийшла із складу засновників (учасників) юридичної особи (зазвичай цеакт приймання-передачі такого майна);

3.Правовстановлюючий документ на майно, з переліку згідно п. 27 Порядку;

4.Документи на представництво інтересів (довіреність, копію паспорта таідентифікаційного номеру довіреної особи);

5.Копію паспорту та коду нового власника-фізичної особи, або ж Виписки з ЄДРЮОФОПщодо юридичної особи;

6.Технічний паспорт на об’єкт;

7.Документ, що підтверджує факт надання згоди іпотекодержателем або органомдержавної податкової служби на відчуження або інше визначення юридичної долінерухомого майна, яке перебуває в іпотеці або податковій заставі. Доцільнозазначити, що при проведенні реєстрації державний реєстратор з’ясовує питаннящодо наявності податкової застави та обтяження іпотекою нерухомого майна.

В той же час не виключено, що додатковоможуть затребуватися інші документи, зокрема документи на земельну ділянку тапідтвердження в ведення в експлуатації, чи присвоєння адреси. Ці документи непередбачені порядком, однак в силу специфіки конкретних випадків (скажіморізниці у номерах будинків та назвах вулиць у правовстановлюючих документах таданих Реєстра) дозволяють перевірити точність даних, що вносяться до реєстру.Який, нагадаю, не містить усієї інформації щодо прав, зареєстрованих до 2013року.

Також зазначимо, що окрім поданняоригіналів документів потрібно надати копії документів, документ, щопідтверджує внесення плати за надання витягу з Державного реєстру прав, тадокумент про сплату державного мита.

Державна реєстрація прав проводиться устрок, що не перевищує 14 робочих днів з моменту прийняття заяви про державнуреєстрацію прав та їх обтяжень. В результаті новий власник отримує свідоцтвопро право власності на нерухоме майно та відповідний Витяг з реєстру.

Якбачимо, процедура є в цілому значно простішої за ту, що існувала раніше, в тойже час багато, що залежить у даному випадку від націленості Державноїреєстраційної служби на реальний результат щодо реальної побудови ефективноїсистеми реєстрації та обліку прав власності.

Як відомо, все пізнається у порівнянні. Так от, - з Управлінням комунальної власності нам довелося розмовляти декілька місяців і це не мало позитивного ефекту. В ДРС же вдалося зареєструвати право власності протягом одного місяця.

При цьому у мене склалося враження, що реєстратори були націлені саме на видачу документів, аніж на пошук можливостей відмовити,  як то було раніше.

Можливо таке відбувається внаслідок певної адміністративної рознарядки типу "Пускаємо всіх, хто подає документи", а можливо й дійсно нова система сама по собі збудована більш ефективно - побачимо...


Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи