Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
11.10.2016 12:53

Волонтери "Повернись живим" збирають історії успішних ветеранів

Засновник волонтерського руху "Повернися живим"

Всі говорять про Героїв. А ти не відчуваєш себе таким. Ти просто пішов на війну щоб захистити свою Батьківщину. Це дуже пафосно звучить, але ти пам`ятаєш, як про неї розповідали в школі віршами Шевченка, Ліни Костенко та Симоненка. Про неї ти читав в книжк

Всі говорять про Героїв. А ти не відчуваєш себе таким. Ти просто пішов на війну щоб захистити свою Батьківщину. Це дуже пафосно звучить, але ти пам`ятаєш, як про неї розповідали в школі віршами Шевченка, Ліни Костенко та Симоненка. Про неї ти читав в книжках і вивчав на уроках історії. Саме її боронили на Майдані тією страшною зимою майже три роки тому. Саме про справжню СВОЮ БАТЬКІВЩИНУ, заможну, гарну, в якій вільно жити ти не перестав мріяти. Бо саме тут твоя хата, саме тут ростуть, або ще тільки народяться твої діти. Ти просто хотів зробити світ кращим.

І ось ти просто пішов, взяв до рук автомата, чи кулемета, а можливо навчився поратись з зеніткою. І потім день у день робив просту роботу солдата. Можливо ти офіцер, але військові будні для всіх однакові: ночі однаково холодні, ранки однаково туманні. І ворог не обирає кого поцілити. Ворог готовий знищити твоє життя незалежно від зірок на погонах чи від їх відсутності. Ти просто місив болото восени, лежав в мокрому снігу взимку, а влітку ти просто витирав піт з чола, і разом з усіма дивився в небо в пошуках хмар.

Ти просто перемагав. Ти був чесним в цій війні до кінця. Перед собою, перед товаришами, перед людьми.

А потім ти просто повернувся. Повернувся іншим і вже ніколи не будеш таким як до війни. Кажуть, війна калічить, але тебе вона зробила сильнішим. Ти повернувся і продовжуєш захищати свою Батьківщину. Ми не знаємо, можливо ти започаткував проект по реабілітації ветеранів, а може ти відкрив свою справу, можливо розширив справу, якою займався до війни і береш на роботу своїх товаришів, що повертаються з війни. Можливо ти написав книгу, чи пишеш пісні, або твої фото роботи змінюють світ.

Ми поки ще не знаємо, як саме ти змінюєш світ.
Але ми певні, що країна має знати кожного Героя, навіть якщо ти себе таким не відчуваєш.

Поділись з нами своєю історією. Можливо саме твій приклад надихне інших хлопців і покаже, що життя після війни може бути не менш почесним ніж сама війна.

Змінювати світ на краще потрібно кожного дня, де б ти не був.
Чи не так?

Друзі, знайомі, рідні наших ветеранів , ви також можете писати нам історії успішних ветеранів.

Чекаємо історії на нашій поштовій адресі: [email protected]

Наталія Калмикова

Проект «Повернись живим»
Всі реквізити і контакти тут: https://goo.gl/narvrF
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи