Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
07.09.2015 12:41

Один крок до порозуміння нації

Антиквар, галерея "АтрибутЪ"

Щодо петиції Президенту України "Амністія учасникам подій 31.08.2015"

Під час революційних подій минулого року подібна петиціянабрала би необхідних 25000 голосів десь на протязі години. Мова йде пропетицію щодо амністії, учасників подій 31.08.15 під ВРУ. Всіх,  крім гранатометника, який кинув бойову гранатуна нацгвардійців.

 Усвідомлюю, що заразне зима 2013-2014, коли кидання каміння і коктелів Молотова у ВВшників таміліцію сприймалось як обов’язковий ритуал до або після ранкової кави. Але згадайте, в цілому тіподії підтримувало   більше половини населення України. А отже випідтримували: барикади, бруківку, палки, рушниці  тощо. А  ще ви всіляко підтримували  амністію,яку прийняв Янукович і минулий склад Ради по відношенню до революціонерів.Особисто я не ходив з прапором по вулицям Київа, не жбурляв каміння у міліцію,не «пригощав» їх коктелями і т.д, втім дещо допомогав, часто  бував на Майдані і навіть один раз махався зтітушнею. 

Жодного із затриманих або підозрюваних осіб, які були учасниками подій 31.08особисто не знаю. Проте важаю, що там, під Радою були українці, з близькими домайданівських переконаннями. З ними теперішнім можновладцям також потрібно шукатикомпроміс, атже завдячуючи українським патріотам вони отрималу владу. А разом знею і відповідальність за всю країну,  з людьми  різних  поглядів, що проживаютьвід  Донбасу до Галичини. Чине видається вам абсурдним те, що минула влада амністувала патріотів, а цязмусить їх сісти, і все це при вашій мовчазній згоді.

І останнє, петиція  про вільне володіння зброєю,хоч і набрала необхідних 25000 голосів, проте навряд чи реалізується у виглядізакону, навіть якби набрала п’ять мільйонівголосів.Ваш підпис під цією петицією дозволить владі без приниження своєї своєїгідності (а ви знаєте що вона у неїзанадто висока, після Революції Гідності)  здійснити крок до порозуміння в суспільстві. Можливо   амністіяспасе  чиєсь життя, туму що як ви знаєте далеко невсі затриманні під ВРУ,  хоч в чомусь винні.

 Отож прошу, знайдіть  хвилинку часу і підтримайте цю петицію насайті Президента.

 До речі слово ПЕТиціяначебто навмисно створене для відправки ПЕТру Олексійовичу. 

Петиція тут: https://petition.president.gov.ua/petition/2938 

Слава Україні

Репост

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи