Про автора

Олег Смотров Керуючий партнер ЮФ "Arbitis"
http://arbitis.com/

Керуючий партнер юридичної фірми «Arbitis", кандидат юридичних наук, член правників України, Національної асоціації адвокатів України.

В 1997 році з відзнакою закінчив Національний університет внутрішніх справ за спеціальністю правознавство. По закінченню ВНЗ поряд з навчанням в ад'юнктурі, розпочав юридичну практику. В 2003 році захистив дисертацію за спеціальністю 12.00.03 “Цивільне право цивільний процес, сімейне право, міжнародне приватне право”. З 2003 року займаюся паралельно викладацькою діяльністю, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Харківського економіко-правового університету (дисципліни “Право інтелектуальної власності”, “Цивільне право”).

Маю опубліковані статті, посібники з питань права інтелектуальної власності та цивільного права. Співавтор підручників з Римського приватного права та цивільного права. В 2016 році "ЛІГА ЗАКОН" мене відзначила як одного з найкращих авторів видання "ЮРИСТ І ЗАКОН" в номінації "За відмінне знання права, висококласну експертну аналітику та майстерне володіння пером".

Спеціалізуюся в галузі права інтелектуальної власності та вирішенні спорів.
Здійснюю керівництво інтернет- проектом “Дом юриста”

Контакти
E-mail: [email protected]