Нова ініціатива Мін’юсту, яка спрямована на нашу молодь
Випускників та студентів Вищих навчальних закладів чекають на стажування в органах юстиції, зокрема, в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві.
Випускників та студентів Вищих навчальних закладів чекають на стажування в органах юстиції, зокрема, в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві. За допомогою нової послуги «онлайн стажування» https://online.minjust.gov.ua/sotsialnyj-lift/#lift2-area, студенти юридичних факультетів можуть записатися на стажування та приєднатися до команди професіоналів. Презентація даної послуги відбулась за ініціативи Міністра юстиції України Павла Петренка.
Для цього потрібно заповнити анкету, вказавши дані про себе. Також кожен може обрати місце проходження практики, термін стажування та дату початку. Для цього достатньо зайти на сайт «Онлайн будинок юстиції» https://online.minjust.gov.ua/, обрати розділ «Соціальний ліфт» та вкладку "Стажування».
У перспективі кандидати проходитимуть додаткове навчання, потраплятимуть у відповідний рейтинг, а найкращі - отримають роботу в органах юстиції України.
В органах державної влади завжди чекають молодих спеціалістів, які спрямовані
працювати на результат та втілювати свої інноваційні ідеї у життя. Ми з радістю
поділимося з ними своїм досвідом та приймемо всі їхні ініціативи.
На власному прикладі запевняю, що прийти в органи влади за відкритим конкурсом реально, і навіть на керівні посади. Скажу відверто, що до роботи в органах влади працював у громадському секторі та бачив багато недоліків, тому було велике бажання стати реформатором та почати змінювати систему.
Наприклад, нашій команді вдалося реалізувати такі проекти:
1. Запустити «Он-лайн будинок юстиції» https://online.minjust.gov.ua/, завдяки якому можна зареєструвати бізнес, громадську організацію, ліквідувати бізнес, замовити повторну видачу документів відділами державної реєстрації актів цивільного стану, отримати витяги з реєстрів, отримати інформацію про отримання електронного цифрового підпису та можливості контролювати стан вашого майна за допомогою послуги «Смс-маяк»
2. Реалізувати безкоштовний лінгвістично-освітній проект з вивчення англійської мови «Lingva.Skills» http://www.lingva.ua/. Зараз англійську мову за цим інноваційним проектом вивчають більше 40 державних установ, учасники АТО та внутрішньо переміщені особи, викладачі та інщі соціальні категорії. Всього наразі у нас 65 тисяч учнів та 2 млн. заявок.
3. Зробити конкурси на державну службу відкритими та публічними.
Протягом 2016 року в управлінні було проведено 10 засідань конкурсних комісій
на 374 посади!
4. Відреставрувати київські ЗАГСи.
Одна з ініціатив, яку вдалось успішно реалізувати – реставрація київських палаців урочистих подій. Почали з того, що відремонтували Дарницький, Подільський, Дніпровський та
Оболонський Загси.
5. Підписали меморандуми про співпрацю з найретинговішими ВУЗАМи України. І саме тому двері столичної юстиції завжди відкриті для студентів та практикантів!Ми виховуємо майбутніх співробітників ще з університетських лав.
Саме з цією метою підписали низку меморандумів про співпрацю з вузами, такими як, «Києво-Могилянська академія», Національна академія внутрішніх справ, Університет державної фіскальної служби України, КНЕУ, Інститут Міжнародних відносин та ін.
6. Підтримали запуск пілотного проекту від Мінюсту «Шлюб за добу»
7. І, насамкінець, започаткував традицію проведення Правого турніру на Кубок Головного територіального управління юстиції в місті Києві «Майбутній працівник юстиції» .
Взагалі, я переконаний, що освічена молодь – майбутнє України! А у нас в юстиції ми зможемо передати свій досвід, надати допомогу в отриманні практичних знань майбутніх юристів. Тож, столична юстиція націлена на роботи з молодими та перспективними юристами, які мають наміри допомагати країні змінюватись.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87043
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11232
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5710
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5393