Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
30.03.2010 23:08

Помилки в Постанові Пленуму Верховного Суду України "Про судове рішення у цивільній справі" або чи може суддя виходити з нарадчої кімнати на перерву

Партнер юридической фирмы "Arbitis"

Згідно з Постановою Пленуму Верховного Суду України “Про судове рішення у цивільній справі” від 18 грудня 2009 року № 14 суддя не може виходити до нарадчої кімнати у п'ятницю та проголошувати рішення в понеділок, оскільки це є порушенням таємниці нарадчої

довідників з підготовки до розгляду справ на порталі ДОМ ЮРИСТА аналізував відносно нову Постанову Пленуму Верховного Суду України “Про судове рішення у цивільній справі” від 18 грудня 2009 року № 14.

Вихід судді з нарадчої кімнати до проголошення судового рішення може мати місце під час перерви для відпочинку (протягом робочого часу та після його закінчення). Тому, наприклад, вихід до нарадчої кімнати у п'ятницю та проголошення рішення в понеділок є порушенням її таємниці. При цьому обмін суддею думками з ким-небудь із приводу судового рішення, що ухвалюється, не допускається.”

не є порушенням її таємниці”.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net