Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
12.01.2017 18:17

Україну можуть примусити до миру новою "широкою угодою"

Народний депутат України 8-го скликання

Під час свого виступу у Сенаті номінований Трампом кандидат на посаду Держсекретаря Рекс Тіллерсон заявив, що Сполучені Штати не визнають окупацію Криму Росією, якщо не з’явиться «широка угода», з якою погодиться народ України.

Події з формуванням нової президентської адміністрації вСША вкотре дають приводи для обговорення в українському суспільстві, якенеодмінно відчує на собі зміну стратегії американської зовнішньої політикипісля інавгурації Дональда Трампа.

Під час свого виступу у Сенаті номінований Трампомкандидат на посаду Держсекретаря Рекс Тіллерсон заявив, що Сполучені Штати невизнають окупацію Криму Росією, якщо не з’явиться «широка угода», з якоюпогодиться народ України. Звідси логічний висновок: 1) нова влада в США все жрозглядає варіант остаточного вирішення питання Криму шляхом міжнародноїлегітимації анексії півострова на користь Росії; 2) підставою для цього можебути деяка «широка угода», по факту між Росією і США на предмет статусу ниніокупованих українських територій.

Виходячи з цього, адміністрація президента Трампашукатиме можливості схилити Україну до такої угоди. І якщо тиск з боку Росії запаралельної підтримки Вашингтона і Брюсселя Україна до цього часу витримувала,то примус до миру на невигідних умовах зі сходу і заходу одночасно буденадважким викликом для нашої країни.

З одного боку, на прикладі суспільної реакції напропозиції Пінчука-Філіпчука можна переконатися, що активна частинагромадянського суспільства точно не дозволить будь-якій українській владі йтина непопулярні компроміси з міжнародними союзниками і ворогами. Але требарозуміти й те, що українське суспільство далеко не вичерпується активнимикористувачами facebook . Пасивний елемент завжди становить абсолютну більшістьі, крім того, найбільш сприйнятливий до маніпуляцій. А для такого маестропропаганди, як Росія, сформувати думку більшості в правильному напрямку навітьна чужій території не становить проблеми. Тому хай це прозвучить не демократично,але не можна допускати жодних референдумів в Україні щодо Криму і Донбасу. Аджеволя народу України під впливом низки несприятливих ситуативних чинників ісусідської пропаганди може стати фатальною історичною помилкою, яку міжнароднаспільнота миттєво законсервує як легітимне рішення на багато десятиліть вперед. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net