Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
08.07.2016 13:30

Рада (не) працюватиме все літо

Народний депутат України VIII скликання (2014-2019)

Чесно кажучи, сьогодні майже відсутні перспективи того, що парламент в подальшому працюватиме краще. Це б могло трапитися, якби предметом суперечностей між політичними силами були реальні проблеми країни.

Звісно, піти на відпочинок у час, коли в країні триваєвійна і вирує економічна криза, ніхто з політичного керівництва держави ненаважиться. Передусім, це стосується Верховної Ради України. Аби не збурюватище більший гнів у суспільстві, парламентарі не підуть на канікули і цього літа.Формально не підуть. Адже якщо робота парламенту полягає в блокуванні трибуни,у відкритті засідання з одночасним закриттям, як це, наприклад, відбулосясьогодні, тоді все правильно і логічно. Така робота за участю кількох десятківнардепів дійсно без проблем триватиме все літо і далі за планом. Можна було бсказати, що імітація роботи здійснюється для публіки. Але це не так.Переконаний, що робота без роботи лише обурює і дратує суспільство. Тож ліпше бдепутати таки взяли відпустку, аби до осені своїми чварами не вивести народ навулиці.

Чесно кажучи, сьогодні майже відсутні перспективи того,що парламент в подальшому працюватиме краще. Це б могло трапитися, якбипредметом суперечностей між політичними силами були реальні проблеми країни. Втакому випадку завжди можна домовлятися. Коли ж для половини депутатів метою єдострокові парламентські вибори, ці проблеми не мають жодного значення. Вкращому випадку їх просто використовують як привід для критики опонентів,дискредитації чи власного піару. Неможливо домовитися там, де мова йде про боротьбуза владу. 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи