Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
11.01.2016 17:47

«Правий сектор» знову в епіцентрі скандалу

Народний депутат України VIII скликання (2014-2019)

Вночі 10 січня п’ятеро бійців ДУК «Правий сектор» вчинили бійку на туристичній базі «Хата магната», що знаходиться на закарпатському курорті Драгобрат.

Вночі 10 січня п’ятеро бійців ДУК «Правий сектор»вчинили бійку на туристичній базі «Хата магната», що знаходиться назакарпатському курорті Драгобрат. При цьому з боку порушників була використанавогнепальна зброя. Як повідомляє Закарпатська ОДА, бійці ПС, які прибули накурорт з інших регіонів України, увірвалися до турбази в нетверезому стані ізавдали кільком представникам обслуговуючого персоналу тілесних ушкоджень.  

Інцидент відразу набув розголосу не тільки увітчизняній пресі, а й в інформаційному просторі країн-сусідів України, туристияких відпочивають на  закарпатськихкурортах. Безумовно, це серйозний удар по туристичному іміджу регіону. Крімтого, подія отримала і політичний резонанс, вкотре актуалізувавши проблему некерованостісуспільства, свавілля добровольчих батальйонів і їх повної непідконтрольності. Російськапропаганда знову отримала гарний привід для того, щоб представити Україну вякості осередку анархії і хаосу.

Менше ніж за півроку члени «Правого сектору» вжевдруге відрізнилися деструктивними діями в Закарпатській області (першим бувконфлікт в Мукачевому). Однак, судячи з офіційних заяв керівництва організації,висновків ніхто не зробив. Користуючись повагою і довірою з боку суспільства,ПС намагається за будь-що виправдати своїх побратимів, натомість звинувачуючивладу в репресіях проти патріотів та в зумисній дискредитації добровольців. Оті цього разу в партії виступили з офіційною заявою, що бійців ПС моглиспровокувати на побиття «антиукраїнські висловлювання» персоналу згаданогозакладу, так як в ньому працюють вихідці з Донбасу.

В цій ситуації подібні виправдання звучать не простонепереконливо, але й, по суті розпалюють ворожнечу в суспільстві. Адже хтосказав, що статус «виходець з Донбасу» автоматично зараховує людей до ворогівУкраїни? До того ж навіть непатріотичні висловлювання громадян не можуть бутиприводом для застосування проти них фізичного насилля і вогнепальної зброї. Словом,замість некоректних виправдань «Правому сектору» варто більше уваги приділятидисципліні в своїх лавах і ретельнішому відбору членів організації, оскількивелика увага, прикута світом до добровольчих формувань в Україні, також робитьїх відповідальними за імідж нашої країни. Політичних спекуляцій в таких скандалах не уникнути, але важливо їх не примножувати свідомо задля уникнення відповідальності за протиправні вчинки. 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи