Враховувати пріоритети, пропонувати найкраще – нова реальність українського девелопменту
Минулий рік довів – дуже багато що може змінитися в житті, із причин, непідвладних ні девелоперам, ні регуляторам, ні державі.
2020-й змусив на багато речей поглянути по-іншому, переоцінити звичні погляди і підходи.
Перш за все, зміни торкнулися швидкості прийняття рішень. Якщо кілька років тому покупець міг дозволити собі довго вибирати, розглядати різні варіанти, обмірковувати покупку протягом декількох місяців, то сьогодні квартири від надійних забудовників купують швидко.
Але при цьому купують не квадратні метри, а рівень сервісу та житлового середовища.
У минулому році ми всі ще раз переконалися, що будинок − це не просто місце для ночівлі. Не можна бути щасливим в умовах постійного дискомфорту. Складно жити в таких будинках, де поруч немає ні лікарень, ні поліклінік, а садки і школи по сусідству перевантажені. Нудно жити в таких локаціях, де неможливо ввечері сходити в кафе, клуб, щоб цікаво і з користю провести вільний час. Некомфортно жити в будинках, де змушений спускатися в одному ліфті вдесятьох та вистоювати черги до каруселей на перевантаженому дитячому майданчику.
В сьогоднішніх реаліях люди хочуть гармонії і балансу: між роботою і родиною, особистими хобі та друзями, спортом і релаксом, збереженням і відновленням власного ресурсу.
Тому покупці нерухомості обирають якісний продукт, який спроектовано з розумом, в якому використано не базові, а цікаві унікальні рішення − для життя, комфорту і безпеки.
Вони обирають житлові комплекси, де крім зон загального користування є ще кілька лаунж-зон, де можна влаштувати дитячі свята або вечірки з друзями, фактично не виходячи з дому. А також зайнятися йогою, малюванням або просто почитати книгу на самоті на свіжому повітрі в зеленій зоні.
Житло сьогодні має бути максимально функціональним і відповідати стилю та ритму життя людини. Прийшовши додому, нам важливо якомога швидше розслабитися і переключитися, витративши на це мінімум зусиль. Мова йде не лише про технології розумного будинку. Розумний будинок − це додатковий комфорт, економія на комунальних послугах, можливість керувати житлом з гаджетів. Сьогодні пріоритетом стає ще і сервісне обслуговування проживання.
Люди цінують глибокий комплексний зважений підхід до екології та навколишнього середовища. Їм важливо, щоб їхнє житло було побудовано не лише з екологічно чистих матеріалів та за новітніми енергозберігаючими технологіями, а й являло надалі єдину екологічну систему, що охоплює всі процеси життєзабезпечення.
Ми вже давно усвідомлюємо зміни, які відбулися в головах покупців нерухомості, і прагнемо, щоб наші об'єкти були співзвучні навколишньому простору: вже існуючим будівлям, вулицям, місту. При цьому пропонуємо клієнту різноманітність життєвих ритмів − в плануваннях, внутрішній інфраструктурі, локаціях. Ми вважаємо, що будинок − це місце, яке повинно бути максимально гармонійним, а спілкування з комунальними провайдерами − максимально ефективним та комфортним.
Зараз важливо будувати не просто відповідно до ДБН, а ще краще. Створювати продукт для життя, а не задовольнятися базовими рішеннями.
Враховувати пріоритети, формувати тренди, пропонувати найкраще − це нова реальність українського девелопменту. І ми, як бізнес, розуміємо, що саме це дозволяє відповідати запитам клієнтів і формувати з них адвокатів бренду.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386