Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
Обговорювалась доцільність законопроекту 7142 між головою Аптечної асоціації Володимиром Руденко та головою союзу ювелірів Дмитром Видолобом. Хочу зазначити, що Володимир Руденко повністю підтримав цей законопроект, незважаючи на те, що він передбачає обов’язкове застосування від ювелірів і пунктів продажу лікарських засобів реєстраторів розрахункових операцій, а також наявність повних пакетів документів про походження товару.
На даний час РРО – це єдине за допомогою чого є можливість здійснювати державний контроль не тільки обсягів роздрібної торгівлі, а і виручки від реалізації товарів.
Ми боремось за скорочення ймовірності попадання фальшивих ліків до рук українців, тому купуючи товар – вимагати фіскальний чек просто необхідно! До того ж, видача фіскального чеку покупцеві – це реальна сплата податків, які збагачують бюджет нашої країни, рівні права для власників бізнесу, надходження нових інвестицій, зниження корупції та значне покращення рівня життя населення.
Говорити про контроль за походженням та рухом товарів без наявності будь-яких документів взагалі не доводиться, адже саме законодавчі прогалини щодо відсутності будь-якого обліку придбаних товарів для більшості суб’єктів спрощеної системи оподаткування дозволяють цілком в законний спосіб здійснювати продаж контрабанди, підробок, товарів, виготовлених чи ввезених без сплати жодних податків, тобто з метою легалізації тіньового обігу.
В нашому світі не існує жодної цивілізованої країни де великі магазини в центрі міста можуть спокійно здійснювати продаж контрабанди або ще гірше продавати викрадене майно і при цьому з використанням положень про спрощену систему оподаткування вони не зобов’язані мати жодного документа на цей товар.
Один з важливих пунктів законопроекту 7142 – є саме виправлення цієї прогалини! Законопроект вводить обов’язок застосування РРО та наявності первинних документів від постачальника вводить тільки для ювелірів, аптекарів, для всіх магазинів площею понад 150 м?, та для всіх магазинів внутрішньої локації в торгівельних центрах понад 100м?
Надаючи можливість оприбуткування товарів від інших суб’єктів спрощеної системи оподаткування, які не є платниками ПДВ (не поширюється на сільськогосподарську продукцію, оскільки її виробниками можуть бути платники єдиного податку-сільськогосподарські виробники на 4 групі та на несерійні товари ручної роботи, які теоретично можуть бути виготовлені ФОП-платником єдиного податку) – здійснювати контроль за ланцюжком постачання НЕМОЖЛИВО.
За час всього ефіру Голова Союзу ювелірів наполегливо виступав проти введення обов’язкового застосування РРО та уникав всіх прямих запитань, чому всім відомі великі ювелірні мережі магазинів показані в ПРЯМОМУ ЕФІРІ не видають фіскальних чеків.
Спостерігаючи за цим перше що приходить на розум, це те що Голова Союзу ювелірів Дмитро Видолоб вміло прикриває своїх роботодавців (великі ювелірні мережі), які зовсім не хочуть сплачувати податки до бюджету. Дмитро Видолоб також згадав Оксану Продан, яка також виступає проти РРО та нібито вони разом будуть домагатися відкликання законопроекту 7142. Тому якщо раніше пані Оксана ставала на захист малого бізнесу, зараз здається Оксану Петрівну ввели в оману, тому що це захист великого тіньового бізнесу.
Крім того, в законопроекті передбачено, що розширення сфери застосування РРО в жодному випадку не поширюється на фізичних осіб-підприємців, які здійснюють діяльність на ринках, тобто запропоновані зміни не стосуються значного відсотку суб’єктів реального малого бізнесу.
Підсумовуючи все, стає очевидно, що новий законопроект жодних новел не встановлює, а лише передбачає введення в законодавчу площину нинішньої фактичної ситуації з рухом товарів, що робить неможливим офіційний продаж контрабанди через торгові мережі, які не використовують РРО.
Експерти добре описали у своєму ДОСЛІДЖЕННІ контрабандні схеми ввезення товарів на територію України, але не вказали що головним двигуном тіньових поставок є легкість продажу даних товарів. Використовуючи законодавчі лазівки навіть великі мережі магазинів які були показані в ЕФІРІ телеканалу ATR спокійно продають контрабанду в центрі столиці під виглядом ФОПа.
19.10.2017 16:13
Щодо законопроекту #7142
В нашому світі не існує жодної цивілізованої країни де великі магазини в центрі міста можуть спокійно здійснювати продаж контрабанди або ще гірше продавати викрадене майно і при цьому з використанням положень про спрощену систему оподаткування вони не зобо
Будучи співавтором нового законопроекту #7142 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо заходів з детінізації обігу товарів і послуг», хочу озвучити свою власну позицію стосовно сказаного 4 жовтня в прямому ефірі телеканалу ATR.Обговорювалась доцільність законопроекту 7142 між головою Аптечної асоціації Володимиром Руденко та головою союзу ювелірів Дмитром Видолобом. Хочу зазначити, що Володимир Руденко повністю підтримав цей законопроект, незважаючи на те, що він передбачає обов’язкове застосування від ювелірів і пунктів продажу лікарських засобів реєстраторів розрахункових операцій, а також наявність повних пакетів документів про походження товару.
На даний час РРО – це єдине за допомогою чого є можливість здійснювати державний контроль не тільки обсягів роздрібної торгівлі, а і виручки від реалізації товарів.
Ми боремось за скорочення ймовірності попадання фальшивих ліків до рук українців, тому купуючи товар – вимагати фіскальний чек просто необхідно! До того ж, видача фіскального чеку покупцеві – це реальна сплата податків, які збагачують бюджет нашої країни, рівні права для власників бізнесу, надходження нових інвестицій, зниження корупції та значне покращення рівня життя населення.
Говорити про контроль за походженням та рухом товарів без наявності будь-яких документів взагалі не доводиться, адже саме законодавчі прогалини щодо відсутності будь-якого обліку придбаних товарів для більшості суб’єктів спрощеної системи оподаткування дозволяють цілком в законний спосіб здійснювати продаж контрабанди, підробок, товарів, виготовлених чи ввезених без сплати жодних податків, тобто з метою легалізації тіньового обігу.
В нашому світі не існує жодної цивілізованої країни де великі магазини в центрі міста можуть спокійно здійснювати продаж контрабанди або ще гірше продавати викрадене майно і при цьому з використанням положень про спрощену систему оподаткування вони не зобов’язані мати жодного документа на цей товар.
Один з важливих пунктів законопроекту 7142 – є саме виправлення цієї прогалини! Законопроект вводить обов’язок застосування РРО та наявності первинних документів від постачальника вводить тільки для ювелірів, аптекарів, для всіх магазинів площею понад 150 м?, та для всіх магазинів внутрішньої локації в торгівельних центрах понад 100м?
Надаючи можливість оприбуткування товарів від інших суб’єктів спрощеної системи оподаткування, які не є платниками ПДВ (не поширюється на сільськогосподарську продукцію, оскільки її виробниками можуть бути платники єдиного податку-сільськогосподарські виробники на 4 групі та на несерійні товари ручної роботи, які теоретично можуть бути виготовлені ФОП-платником єдиного податку) – здійснювати контроль за ланцюжком постачання НЕМОЖЛИВО.
За час всього ефіру Голова Союзу ювелірів наполегливо виступав проти введення обов’язкового застосування РРО та уникав всіх прямих запитань, чому всім відомі великі ювелірні мережі магазинів показані в ПРЯМОМУ ЕФІРІ не видають фіскальних чеків.
Спостерігаючи за цим перше що приходить на розум, це те що Голова Союзу ювелірів Дмитро Видолоб вміло прикриває своїх роботодавців (великі ювелірні мережі), які зовсім не хочуть сплачувати податки до бюджету. Дмитро Видолоб також згадав Оксану Продан, яка також виступає проти РРО та нібито вони разом будуть домагатися відкликання законопроекту 7142. Тому якщо раніше пані Оксана ставала на захист малого бізнесу, зараз здається Оксану Петрівну ввели в оману, тому що це захист великого тіньового бізнесу.
Крім того, в законопроекті передбачено, що розширення сфери застосування РРО в жодному випадку не поширюється на фізичних осіб-підприємців, які здійснюють діяльність на ринках, тобто запропоновані зміни не стосуються значного відсотку суб’єктів реального малого бізнесу.
Підсумовуючи все, стає очевидно, що новий законопроект жодних новел не встановлює, а лише передбачає введення в законодавчу площину нинішньої фактичної ситуації з рухом товарів, що робить неможливим офіційний продаж контрабанди через торгові мережі, які не використовують РРО.
Експерти добре описали у своєму ДОСЛІДЖЕННІ контрабандні схеми ввезення товарів на територію України, але не вказали що головним двигуном тіньових поставок є легкість продажу даних товарів. Використовуючи законодавчі лазівки навіть великі мережі магазинів які були показані в ЕФІРІ телеканалу ATR спокійно продають контрабанду в центрі столиці під виглядом ФОПа.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87043
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11232
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5710
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5393
Контакти
E-mail: [email protected]