Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
23.10.2014 19:45

Володимир Гройсман підтримує Руслана Демчака

Екснародний депутат Верховної Ради України

За кілька днів, 26 жовтня, ви вирішуватимете долю нашої країни. Всім нам життєво необхідна нова Верховна Рада, яка буде здатна швидко ухвалювати критично важливі для держави рішення. Щоб ці рішення ухвалювались, в парламенті має бути реформаторська більшіс

Шановнівінничани!

За кілька днів, 26 жовтня, ви вирішуватиметедолю нашої країни. Всім нам життєво необхідна нова Верховна Рада, яка будездатна швидко ухвалювати критично важливі для держави рішення. Щоб ці рішенняухвалювались, в парламенті має бути реформаторська більшість.

Щоб влада стала працювати на людей, а ненавпаки. Щоб громади отримали самостійність у вирішенні повсякденних проблемлюдей. Щоб підприємства отримали можливість вільно працювати і розвиватись. Щобми були впевнені, що у нас і наших дітей є справжнє європейське майбутнє.

Пригадую 2010 рік, коли вдруге балотувався напосаду міського голови Вінниці. Тоді я вийшов і відверто сказав людям: якщо Виготові голосувати за мене як за міського голову – проголосуйте і за командумоїх однодумців. Завдяки Вашій підтримці ми отримали БІЛЬШІСТЬ у міській раді ізмогли приймати ті рішення, які дозволили Вінниці розвиватись як справдієвропейському місту.

Сьогодні подібне відбувається в усій державі.Ми обрали Президента, який взяв на себе відповідальність у надзвичайно складнийчас. Він уже розпочав процес змін. Президент представив стратегію – 2020 – планреформ, спрямованих на впровадження європейських стандартів життя в країні. Щобпродовжувати цей шлях необхідна підтримка Президента у парламенті –реформаторська  БІЛЬШІСТЬ у ВерховнійРаді.

Я особисто вважаю, що ми повинні підтриматидовіру Президента та проголосувати на цих виборах за його Блок. Перед тим тимивикликами, які стоять перед нашою державою дійсно прийшов ЧАС ЄДНАТИСЬ. Саметому я – у Блоці Петра Порошенка. Переконаний що воля Президента до змін,здатність парламенту швидко приймати необхідні закони та дієздатний уряд,сформований парламентською більшістю, - це те, що дозволить швидко провестиреформи.

Згідно соцопитування, за Блок Петра Порошенкаготові проголосувати 44 відсотки вінничан. До реформаторської більшостізалишається зовсім небагато. Тому кожен ваш голос – вирішальний. Прийти навибори 26 жовтня не менш важливо, ніж рік тому прийти на Майдан. Підтримаймонашого Президента, який взяв на себе відповідальність змінити Україну.

Я прошувсіх, хто мені довіряє, підтримати Блок Петра Порошенка та кандидата від Блокуу нашому 18 окрузі – Руслана Демчака.

Ми йдемо однією командою, у якій коженвиконуватиме ті завдання, які на нього будуть покладені. Командою, яка будегідно представляти Вінниччину у Верховній Раді. Запевняю – ми виправдаємо Вашудовіру.

 

З Повагою,

Володимир Гройсман

кандидат у народні депутати України

БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи