Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
31.05.2016 11:19

Відкритий лист Прем'єр-міністру України

Лідер Громадської ініціативи "Розвиток Середнього класу"

З цього моменту, ми повинні домагатися того, щоб показники Рівня та Якості життя українців стали головними пріоритетами державного розвитку і оцінками ефективності діяльності влади будь-якого рівня

№803.jpg
 
№804.jpg

    

Шановний Володимире Борисовичу!

 

В одному зі своїх недавніх відеозвернень Ви сказали: «Минулого тижня ми презентували операційний план дій уряду, який має чіткий перелік завдань ... І найголовнішим завданням, яке стоїть в цьому операційному плані і є пріоритетом для уряду - підвищити якість і стандарти життя українців ... ».

 Через кілька днів, під час затвердження «Плану дій» Уряду, Ви наголосили: «Для нас дуже важливо, щоб ми забезпечили головне - зростання рівня і якості життя людей. Це можливо зробити тільки через економічне зростання…».

Складно переоцінити значення сказаного для майбутнього України.   
         З цього дня, незалежно від зміни представників влади в Україні, підвищення Рівня та Якості життя українських жителів назавжди залишиться основним пріоритетом української держави, що досягається за рахунок динамічного зростання її економіки.

         Показники підвищення Рівня та Якості життя українців тепер повинні стати основними індикаторами оцінки ефективності діяльності влади.

         На жаль, в затвердженому Урядом «Плані дій» практично нічого не говориться про Соціальні стандарти - мінімальні рівні показників Якості життя. Тим більше, практично відсутні їх цифрові параметри, без чіткого опису, та планування періоду досягнення яких, говорити про повноцінний «План дій» сенсу немає.

         Ми, представники Громадської Організації «Розвиток Середнього класу», пропонуємо Вам розширити перелік показників Соціальних стандартів, і, крім традиційних для України мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму, включити в цей перелік оцифровані показники демографічних тенденцій, якості охорони здоров'я і освіти, рівень соціальної безпеки, комфорт житла і якість навколишнього середовища, та багато іншого.

         Перелік Соціальних стандартів і їх планові показники, розраховані на наступні 10-ть років в розробленій нами економіко-математичній моделі, ми готові передати Вам для обговорення.

         Ми сподіваємося на те, що деклароване Вами зобов'язання включити в Програму соціально-економічного розвитку України планові показники Соціальних стандартів, є не піар-ходом, а чітко усвідомленою позицією державного керівника, відповідального за розвиток всього українського суспільства і держави.

         І тоді Ваші слова: «Це врешті решт нас відрізняє від популістів, які всі всім і все обіцяють, але, на превеликій жаль, ніколи в житті не казали, яким чином це можливо зробити…», будуть словами людини, яка знає, що потрібно зробити, і яка готова виконати взяті на себе зобов'язання.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]