Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
15.07.2012 18:32
Стадіон "Олімпійський" після Евро-2012
Така мегаспоруда, як стадіон «Олімпійський» в м. Київ, що стала гордістю України під час проведення Євро-2012 може стати памятником подальшої безгосподарності та марнотратства державних коштів.
Така мегаспоруда, як стадіон «Олімпійський» в м. Київ, що стала гордістю України під час проведення Євро-2012 може стати памятником подальшої безгосподарності та марнотратства державних коштів. Стадіон, в який вклали величезні кошти, територія перед ним, що займають значну площу в центрі Києва, після проведення Євро-2012 мов би завмерли...Звісно, вщухли футбольні баталії, немає вже фанатів з Європи, роз’їхались українці, але потяг людей до цієї споруди залишається величезний. Дуже вже хочеться людям попасти та подивитися на красень стадіон з середини... Нещодавно я став свідком перемовин між невеличкою групою людей, що приїхали до Києва і охоронцем стадіону «Олімпійський» – люди бажали подивись на красень стадіон, попасти до середини та сфотографуватися на згадку, але їх не пустили, посиляючись на якусь там заборону... І так прикро стало за людей, що приїхали здалеку в Київ і поїдуть, після цього, додому з гіркотою...Виникає питання: тоді для кого його будували? Аби лишень провести Євро? Хіба це приватна споруда, яка побудована на народні кошти і мала б служити людям та надавати можливість милуватися його величчю?! А де ж державна політика з пропаганди спорту, здорового способу життя?! Вже не кажучи про те, що не всі охочі могли попасти на стадіон під час матчів та відчути гордість за свою країну! Чи стане стадіон центром масового спорту, пропагандистом здорового способу життя та виховання власних потужних спортивних кадрів, ще не відомо. Але для того аби це сталося, треба такі споруди зробити відкритими для людей, для масового спорту, для виховання підростаючого здорового покоління. До реконструкції стадіону було багато бажаючих тут займатися спортом, причому масовим спортом. Зранку люди робили пробіжки, займались фізкультурною зарядкою... Після реконстркуції їм обіцяли, що все повернеться, буде добре і прихильники ранкових видів спорту, просто не байдужих до фізкультури, сможуть повернутися сюди... Та поки що цього немає... Охорона навкруги, гарно сплетена огорожа стоять на заваді масового спорту.... Як воно буде далі дочекаємося. Та якщо зважати на нещодавно сказані слова Премєр-міністра України пана Азарова про те, що стадіон мав би самостійно заробляти для себе кошти, скоріше за все не зробить стадіон доступнішим для людей... І багато людей, що живуть біля стадіону та які підтримували своє здоров’я тут, займаючись залюбки на стадіоні зранку, скоріше за все не зможуть сюди попасти. Як не можуть, на сьогодні, вільно попасти до стадіону і гості столиці. Яка доля чекає центральний стадіон України, згодом дізнаємося, але все ж сподівалося б аби все вирішилось на краще.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87044
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11237
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5407
Контакти
E-mail: [email protected]