Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
28.09.2011 14:06
Чернівецька облпрофрада ФПУ цінічно проігнорувала ЗМІ!
Відомо, що ФПУ подає негативний приклад недемократичності при створенні на Національному рівні представницьких органів профспілок в соціальному діалозі, ігноруючи ст. 36 Конституції України в частині дотримання рівності прав профспілок. Дивлячись на ФПУ, і
Відомо, що ФПУ подає негативний приклад недемократичності при створенні на Національному рівні представницьких органів профспілок в соціальному діалозі, ігноруючи ст. 36 Конституції України в частині дотримання рівності прав профспілок. Дивлячись на ФПУ, ігнорують законодавства і її обласні органи, як нещодавно це сталося в Чернівецкій облпрофраді.27 вересня 2011 року у Чернівецькій обласній раді профспілок мало відбутися засідання Президії. І голова облпрофради пан Шкварковський був, і кворум був – 17 членів Президії з 22-х. Але не судилося… На засідання Президії прийшла «некликана» журналістка, яка все «зіпсувала». Прийшла, сіла, почала робити свою справу - записувати інформацію, яку розповідав пан Шкварковський щодо «гарячої теми» - ситуації навколо пансіонату з лікуванням матері та дитини «Зелені пагорби» у Виженці. Спочатку моя присутність нікого не турбувала, але тільки-но я взяла у руки фотоапарат, тут почався «кіпіш».Із місця зірвались заступники пана Шкварковського – пан Безручак, він же юрист облпрофради та пан Мельник, голова Чернівецької обласної організації всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг – «хто це така, що вона тут робить, яке має право записувати та фотографувати, звідки вона знає про засідання Президії» і т.д. Ці «джентльмени» поводились зухвало та образливо, заборонили фотографувати та вимагали покинути залу засідань, погрожуючи викликати міліцію... А голова облпрофради пан Шкварковський «демократично» поставив питання про перебування журналіста на засіданні на голосування. При цьому звинуватив ЗМІ і мене особисто у поданні неправдивої інформації про нього та очолювані ним профспілки. Більшість, як завжди, проголосувала на підтримку свого незмінного голови пана Шкварковського щодо недопущення журналіста до засідання Президії.Бойові заступники Шкварковського Безручак та Мельник так розійшлися, що погрожували розбити мою фотокамеру, а мене силою вивести із зали. А пан Безручак заявив, що «в знак протесту» він покидає засідання і за ним слухняно пішла більшість членів Президії. Засідання Президії було зірване… Чому керівництво облпрофради так злякалося присутності журналіста? Що воно приховує від громадськості???Ось така історія відбулася при спробі журналіста висвітлити для загалу діяльність громадської організації – Чернівецької обласної ради профспілок.Галина Єреміца, вільна журналісткаВід ВКП: Така ганебна історія, що сталася з журналісткою в Чернівцях не може мати місця в демократичному суспільстві. Закон України «Про професійні спілки, права та гарантії їх діяльності» передбачає доступність та публічність інформації щодо діяльності профспілок. Право журналістки на отримання інформації було цінічно порушено, що має тягнути за собою кримінальну відповідальність.Але звісно риба «пахне» з голови, тому аби розпочати очищення суспільства від зловживань законодавством в профспілках, незалежні профспілки мусять поставити питання перед органами прокуратури про відповідальність ФПУ в частині дотримання норм Конституції України та Законів України, що регулюють діяльність профспілок.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422
Контакти
E-mail: [email protected]