Профспілки: відстояти Тимошенко – захистити право і демократію в Україні.
Біда згуртовує профспілки! Профспілки не бажають залишатися осторонь тих процесів, що відбуваються сьогодні в суспільстві. Йде шаленна боротьба влади з політичними конкурентами, а доля людей, їх проблем залишаються не вирішенними.
Біда згуртовує профспілки! Профспілки не бажають залишатися осторонь тих процесів, що відбуваються сьогодні в суспільстві. Йде шаленна боротьба влади з політичними конкурентами, а доля людей, їх проблем залишаються не вирішенними.
Життя людей стає нестерпним. Люди обурені провальними діями влади в економіці.. Сподівання понад 10 млн. громадян України, які свого часу голосували за кандидата в Президенти України Ю.Тимошенко, не справдилися. Сьогодні ми маємо владу, яка «забирає у бідних та роздає багатим».
До Всеукраїнського Конгресу профспілок надходять численні звернення від членів профспілок, громадян України щодо спільної позиції на підтримку Ю.Тимошенко. Люди вимагають вжити радикальних дій аби захистити її. Такі звернення надходять, як від незалежних профспілок, так і від прогресивних профспілкових організацій Федерації профспілок України.
За ініціативи профспілковців Волинської, Дніпропетровської, Львівської, Луганської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької і Черкаської областей та м. Києва розпочато збір підписів на підтримку Ю.Тимошенко та висловнення недовіри нинішній владі.
На цей час вже зібрано понад 15 тисяч підписів. Збір підписів продовжується і в інших областях України, їх надходження до Київа очікується в день Незалежності.
Закликаємо усіх людей приєнатися до цієї акції та взяти участь в «Пішій ході», присвяченій Дню Незалежності України, яку організовує Ю.Тимошенко та яка розпочнеться 24 серпня 2011 року об 11-00 год біля памятника Т. Шевченка в м.Києві.
Збір профспілковців біля прапорів з профспілковою символікою.
- Як Лідеру управляти командою в час змін? Оксана Винницька вчора о 14:40
- Як захиститися від брехні в соцмережах: юридичний аналіз і реальні механізми Дмитро Зенкін вчора о 10:05
- Як США формують енергетичний ринок ЄС та України: можливості та ризики Ростислав Никітенко вчора о 10:00
- Право на вiдмову вiд вiйськової служби з міркувань совісті Світлана Приймак вчора о 10:00
- Что изменится для людей с инвалидностью после отмены МСЭК? Віра Тарасенко 16.02.2025 22:00
- Хватит быть нытиками и хлюпиками Володимир Гломозда 16.02.2025 15:29
- Тримати зв’язок: як підтримати людей на тимчасово окупованій території Нісар Ахмад 15.02.2025 20:10
- Сильные должны править миром. Точка Володимир Гломозда 15.02.2025 15:45
- "Зачистка" від Банкової Євген Магда 14.02.2025 22:02
- П’ять уроків енергетичного переходу до 2025 року Ксенія Оринчак 14.02.2025 16:22
- Ми у вільному падінні в провалля Володимир Горковенко 14.02.2025 13:43
- Джаз проти тривог: чому "Чикаго" резонує з Україною Ірина Голіздра 14.02.2025 06:59
- Перемовини з терористом: юридичний та етичний вимір Дмитро Зенкін 13.02.2025 17:00
- 14 лютого – День книгодарування: подаруйте книжки своїм бібліотекам Віктор Круглов 13.02.2025 12:28
- Искусство заключать сделки... с дьяволом Володимир Стус 13.02.2025 02:55
-
Агрохолдинг із Саудівської Аравії вже контролює 200 000 га землі в Україні
Бізнес 2086
-
"Історична подія": Україна та ОАЕ підписали угоду про вільну торгівлю
Фінанси 1609
-
"Колективного Заходу" більше не існує. Ось чому
Думка 1343
-
В України буде аналог "Ланцета" і перехоплювач "шахедів". Нова стаття Горбуліна і Бадрака
1224
-
Венлайф у Європі, США та Мексиці: цікаві особливості та неочікувані відмінності
Життя 1089