UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
01.06.2011 15:34

Чого чекати від нової пенсійної реформи?

Chairman of the Public Chamber of Ukraine

Як і очікувалось, Уряд самотужки доопрацював новий проект Пенсійної реформи і вже подав його на розгляд до Парламенту. Звісно ніякого опрацювання цього нового законопроекту з соціальними партнерами не відбулося. Старі профспілки, мабудь, вже звикли до то

Як і очікувалось, Уряд самотужки доопрацював новий проект Пенсійної реформи і вже подав його на розгляд до Парламенту. Звісно ніякого опрацювання цього нового законопроекту з соціальними партнерами не відбулося.

Старі профспілки, мабудь, вже звикли до того, що їх постійно ігнорують, а чи згодне з цим громадянське суспільство покаже час.

Але як би там не було, а, напрацьований паном Тігіпко і К, урядовий законопроект «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» зареєстровано в Парламенті під №7455.

З текстом зазначенного законопроекту можна познайомитися ТУТ

 

Шановні співвітчизники!

 

Якщо у вас є зауваження чи пропозиції до законопроекту просимо їх присилати на сайт Всеукраїнського Конгресу Профспілок.

Усі ваші пропозиції будуть опрацьовано і направлено до Парламенту для розгляду і врахування.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]