Трударі всіх регіонів, єднайтеся!
Ми повинні зрозуміти, що з рабськими душами, рабською психологією неможливо досягти позитивних зрушень. Нічого не буде мінятися, якщо кожна людина праці, уся трудова Україна не прийде до розуміння того, що виборювати свої права можна тільки разом. І голо
Сьогодні профспілковий рух переживає не прості часи. 70% людей не довіряють наявним профспілкам. Попри того, що кількість профспілок постійно зростає, положення з забезпеченням захисту прав і інтересів працівників не покращується. Розпорошеність та несконсолідованість профспілок призводить до втрати їх позицій. Свого часу профспілки були позбавлені законодавчої ініціативи, втратили реальні важелі контролю за трудовим законодавством, безпекою праці та соціальним страхуванням. А маючи лише декларативний громадський контроль, профспілки не здатні реально впливати на стан справ по вирішенню конкретних соціальних питань.
Існуючі профспілки перестали захищати права трудящих, вони не змогли стати ефективним консолідуючим центром в житті країни. З лав старих профспілок щорічно виходять сотні тисячь людей. Люди вже не сприймають такі профспілки, але й незалежні профспілки досі ще не набули достатнього авторитету. Таке відбувається не тому, що вичерпано повний кредит довіри профспілкам, а тому що їх традиційні, застарілі форми і методи роботи виявилися не здатними в сучасних умовах вирішувати та відстоювати права людини праці.
Попит на справжні профспілки з боку суспільства досі існує. Але в тому вигляді, в якому існують профспілки зараз, - вони не потрібні нікому. Прийшов час кардинальних змін та оновлення профспілкового руху! Настає складний етап в розвитку профспілок щодо пошуку свого місця в системі нових соціально-економічних, політичних відносин.
НЕОБХІДНО ПЕРЕЗАВАНТАЖИТИ ПРОФСПІЛКИ!
Мотивом солідарних дій людей найманої праці має стати лише їх рішучисть, спільна боротьба і спільна відповідальність аби виграти боротьбу за трудові права і не допустити подальшого зубожіння людей. Основою всього цього має стати потужний профспілковий рух, який відтворить єдність трудового народу, виробить новий погляд на роль держави, відтворить політичну суб’єктність трудящих, сформує соціально-інформаційну мережу і створить плацдарм для скоординованих дій широких народних мас у боротьбі за свої трудові права.
Тільки члени профспілок, їх первинні профспілкові організації, як основа профспілкового руху, мають стати реальними носіями прав та гарантій діяльності, створених ними профспілок. Настала пора активних дій за власні права, необхідність ініціювати запровадження конкретних рішень, задля нагального вирішення злободенних питань суспільного життя в країні. Тільки очиститивсь від «лже-лідерів» та корумпорваних профспілкових чиновників, можна рухатися далі.
Аби стати частиною нового загальноукраїнського профспілкового руху в боротьбі за права людей, необхідно разом сказати своє рішуче «Ні!» тому безладу та попранню прав трудового народу. Настав час сказати «Геть!» тому профспілковому баласту, який вже давно паразитує на трудових інтересах людей.
Мета в усіх єдина – не допустити подальшої ескалації зниження рівня життя людей, згортання виробництва, вирішення всіх економічних проблем виключно за рахунок простого народу і соціально не захищених верств населення. Лише за активної суспільної позиції, спільних дій можливо добитися проведення ефективної соціальної політики та запровадження справедливих соціальних реформ в інтересах усього трудового українського суспільства.
ЗАХИСТ ТРУДОВИХ ІНТЕРЕСІВ ЛЮДИНИ – ВІДТЕПЕР СПРАВА САМИХ ЛЮДЕЙ.
Ми повинні зрозуміти, що з рабськими душами, рабською психологією неможливо досягти позитивних зрушень. Нічого не буде мінятися, якщо кожна людина праці, уся трудова Україна не прийде до розуміння того, що виборювати свої
права можна тільки разом. І головним кроком на шляху до такої організованої боротьби за свої трудові права має стати оновлений потужний профспілковий рух «За гідну працю! За гідне життя!».
ЦЕ І Є НАША СПІЛЬНА ТРУДОВА СОЛІДАРНІСТЬ!
Вже сотні первинних профспілкових організацій, тисячі профспілкових активістів з усіх регіонів України висловилися в підтримку оновлення профспілкового руху. І число таких прихильників зростає з кожнем днем.
Тільки розгалужена мережа незалежних профспілок, створених самими працівниками для вирішення реальних проблем, сможе ефективно відстоювати інтереси своїх членів.
В Україні започаткована ПЛАТФОРМА єднання здорових, прогресивних профспілкових сил України, створена ТРИБУНА для консолідації членів профспілок, трударів України, усіх небайдужих людей, що переймаються відстоюванням та захистом власних трудових, соціально-економічних прав та інтересів.
Ми маємо розуміти, що розвиток нового профспілкового руху має початися з усвідомлення громадянами того, що в Україні в центрі реальних економічних перетворень і зрушень мають стояти інтереси людини, державні інституції мають працювати на забезпечення соціальної справедливості, а головним державним приоритетом має бути заможня людина. Але поки народ не покаже кланам свою волю змінити життя на краще, Україна ніколи не стане ні заможною Німеччиною, а ні навіть Грецією.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411