UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
09.09.2010 21:03

Незалежні профспілки – за добровільне сплачування профвнесків!!!

Chairman of the Public Chamber of Ukraine

В нашій державі профспілкові внески стали додатковим податком на заробітну плату у розмірі 1%.. Ці кошти утримуються без згоди працівників, навіть в тому разі коли людина не є членом профспілки. А самі ці кошти роботодавцем, бухгалтером та їх кишеньковим п

В нашій державі профспілкові внески стали додатковим податком на заробітну плату у розмірі 1%.. Ці кошти утримуються без згоди працівників, навіть в тому разі коли людина не є членом профспілки. А самі ці кошти роботодавцем, бухгалтером та їх кишеньковим профспілковим керівником витрачаються на власний розсуд. Це неприпустимо. Треба скасувати взагалі безготівкове утримання профспілкових внесків з людей. Люди мають за власної ініціативи вирішувати плати чи ні профспілкам. Незалежні профспілки ініціюють скасування утримання в безготівковому вигляді профспілкових внесків з заробітної плати працівників і закликають людей відмовлятися платити кошти старим, недієздатним профспілкам, які попросту паразитують на робочій людині.
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]