UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
02.07.2010 12:17

Відродимо разом незалежний профспілковий рух!

Chairman of the Public Chamber of Ukraine

Одна з найбільших бід України — відсутність профспілок. Бо те, що ними називається — це насправді лише паразитуючі організації. Люди вже давно перестали вірити профспілкам, як захисникам їх прав і інтересів. І головна провина цього лежить в площині застарі

Одна з найбільших бід України — відсутність профспілок. Бо те, що ними називається — це насправді лише паразитуючі організації. Люди вже давно перестали вірити профспілкам, як захисникам їх прав і інтересів. І головна провина цього лежить в площині застарілої монопольної збанкрутілої профспілкової ідеології, вірніше в її відсутності.

Старі, посткомуністичні профспілки, дійсно обособлюють в собі всі найгірші якості паразита. Вони паразитують на суспільних цінностях, паразитують на людьських проблемах, паразитують на державному майні. Йде тотальне знищення незалежного руху, здійснюється шаленний утиск профспілкових активістів. Як на сході так і на заході, як на півночі так і на півдні ці старі профспілки скрізь однакові. Їх форми і методи вже давно не відповідають вимогам людей, а застарілі форми і методи їх роботи, нічого корисного не дають людям. Вони живуть вже бульше не за профспілкові кошти, а за дивіденти від державного майна, яке вони незаконного привласнили собі. І вони вже ніяк не залежать від своїх спілчан. Тому більшість людей просто виходять з лав старих профспілок, перестають платити їм свої профспілкові кошти.

Старі профспілки, як та ракова пухлина на здоровому тілі нового прогресивного незалежного профспілкового руху, вже давно не відображає реальний стан речей в суспільстві, і є значним тормозом розвитку демократії. І тут без „хирургічної операції” вже не обійтися.

Тільки незалежні профспілки мають право на життя. Але їх розпорошеність, не досить висока активність і ефективність штучно стримується роботодавцями і старими профспілками, які не хочуть визнавати нові реалі розвитку суспільства.

Ми розуміємо, що ніхто добровільно не віддасть своїх позицій. Але ми впевнені в своїх силах і віримо, що багато людей підтримує нас. Тільки разом ми здолаємо труднощі, тільни разом ми переломимо ситуацію на краще та зробимо все, аби добитися покращення життєвого рівня громадяни України. І ми хочимо це зробити. Тому голосно заявляємо, що новий профспілковий рух є, він розвиватися, від має майбутнє, тому що є незалежні демократичні профспілки і люди які їх підтримують.

Закликаємо людей підтримувати незалежні профспілки, ставати їх членами та більш активніше включатися в спільну роботу по розбудові  нових профспілкових осередків на місцях.

Ми раді кожній слушній пропозиції та готові підтримати будь-яку слушну ініціативу з місць.

Тільки разом до спільної мети!

Тільки разом ми можемо здолати труднощі!

Тільки разом ми можемо примусити владу поважати нас!

P.S. Емейл для спілкування: nkpu@i.ua

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]