Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
21.03.2016 10:00

Звернення до українців щодо референдуму в Нідерландах

Chairman of the Public Chamber of Ukraine

Як член УС ПГС "Україна-ЄС" закликаю передову українську громадскість долучитися до мітингу 3 квітня 2016 року в Амстердамі на підтримку референдуму в Нідерландах щодо України!

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Вважаю в цей час,коли Україна в очікуванні результатів нідерландського референдуму, щовідбудеться  6 квітня, коли всі прогресивніукраїнці в Нідерландах переймаються долею цього референдуму, Українська сторонаПлатформи громадянського суспільства «Україна-ЄС» (УС ПГС), як платформа зєвроінтеграції, не може залишатися осторонь цього, надзвичайно важливого,процесу.

Проросійкі сили, різногороду представництва РФ,  досить потужнодіють в Нідерландах  проти України, використовуючивесь свій наявний там арсенал, аби зірвати позитивний процес українськоїєвроінтеграції.

Це питання стаєнадважливішим ще й від того, що влада Нідерландів висловилася про те, що вонаврахує результати референдуму 6 квітня, не зважаючи, що він є консультативний.

Друзі! Під загрозоюУгода про асоціацію "Україна-ЄС", а це значить, під загрозоюіснування і УС ПГС, яка має бути відповідальною за громадські євроінтеграційні ініціативита через це може втратити свій статус.

Діяти більшрішуче - це наша з вами прерогатива, а саме нашої Платформи, як передового авангардугромадскості України, що довірила нам представляти Україну в цьому процесі. Намне пробачать нашої бездіяльності, тому треба діяли більш рішуче, включаючибільш широку громадскість України в цей процес.

Головним маютьбути громадські публічні заходи, інформаційно-просвітницька робота, тощо.  Але за браком часу, це треба робити вжесьогодні.

На мою думку, найефективнимє участь громадських активістів в громадських заходах, що проводяться вНідерландах.

Оскільки передовісили громадскості Нідерландів, проводять 3 квітня зібрання на підтримку  України в референдумі, вважаю, що українськасторона має прийняти в ньому участь, терміново, сформувавши групу з бажаючихгромадських активістів з України та долучитися до участі в мітингу вАмстердамі!

Якщо ми цього незробимо, а нідерландці не пітримають Угоду про асоціацію «Україна-ЄС», ми нематимемо морального права називатися УС ПГС «Україна-ЄС»

Це моя такаособиста точка зору. Дякую!

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net